Wpis z mikrobloga

Niedawno zacząłem korzytać z tik-toka i już mi zaczyna brakować miejsca na dysku xD To jest dosłownie kopalnia blackpillu, dickpillu i innych prawd na temat otaczającej nas rzeczywistości.

Oczywiście zaraz jakiś norman/redpillowiec się zesra, że przecież kobieta gdy mówi "chce wysokiego i przystojnego" to na pewno kłamie albo żartuje, bo kobiety kłamią i generalnie facet ALFA wie zawsze lepiej czego chce kobieta niż ona sama. Kobieta zawsze i wszędzie kłamie, a alfa wie lepiej co chce sama kobieta.

Ale wszyscy dobrze wiemy, że prawda wygląda inaczej. Kobiety pod pozorem żartów mówią często to co myślą naprawdę. Dlatego, że gdyby powiedziały prawdę otwarcie, to byłyby wyzywane od dz, sz i tak dalej. Żarty to dla kobiet portal do mówienia prawdy wprost, śmiania się z biednych, niskich, zakolaków bez jakiejkolwiek formy krytyki, bo w razie co to "ej, żartowałam tylko, uwielbiam niskich/brzydkich/zakolaków!"

Żart z małych penisów
Żart z małych facetów
Żart z niskich zarobków

I tak dalej...

To jest wtedy prawda, prawdziwe poglądy i wymagania tej kobiety. Chociaż oczywiście normam/redpillowiec stwierdzi, że to tylko żart/fejk dla atencji i kobieta wcale nie chce dobrze zarabiającego/wysokiego/z dużym penisem, tylko chce niskiego, biednego z małym khutasem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #blackpilltiktok

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
P.....c - Niedawno zacząłem korzytać z tik-toka i już mi zaczyna brakować miejsca na ...

źródło: comment_1666000233c7MK0tQVNyClLHFy4E0zCs.jpg

Pobierz
  • 47
@MG42: no, bo wcale nie jest tak że głupie rzeczy szybciej sie roznoszą więc i algorytm podsyła jej większej widowni. Dodaj do tego jeszcze profilowanie treści - tiktok bada, które filmiki są dłużej oglądane przez konkretnego widza a które są tylko scrollowane i na tej podstawie jeśli gównażeria ogląda jakiś syf, to tego syfu ma z dnia na dzień jeszcze więcej. W Chinach może i jest zamordyzm ale to oni będą
@MG42: no, bo wcale nie jest tak że głupie rzeczy szybciej sie roznoszą więc i algorytm podsyła jej większej widowni. Dodaj do tego jeszcze profilowanie treści - tiktok bada, które filmiki są dłużej oglądane przez konkretnego widza a które są tylko scrollowane i na tej podstawie jeśli gównażeria ogląda jakiś syf, to tego syfu ma z dnia na dzień jeszcze więcej. W Chinach może i jest zamordyzm ale to oni będą
@Pozytywny_gosc: ale przecież bez problemu znajdziesz na tiktoku podobny motyw ze strony facetów. Że laski bez zainteresowań, ulane, wiecznie #!$%@?ą, rozpieszczone księżniczki, puszczalskie itd.
W obu przypadkach nie jest to prawda objawiona. Ale jak się coś usra we łbie to potem trudno spojrzeć szerzej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ulic_Qel_Droma: czyli działa, bo zapamiętałeś co ci sie najczęściej wyświetla. Na samym początku gdy instalowałeś apke, miałeś różnej kategorii treści, co nie? AI wyłapało, że przepisy na ciasta albo zadymy na fame oglądasz powiedzmy o dwie sekundy dłużej (co w kontekście platfromy skupiającej sie na max minutowych filmikach ma spore znaczenie) niż inne filmiki, a to że cie to nie interesuje to inna sprawa xD