Wpis z mikrobloga

Niedawno zacząłem korzytać z tik-toka i już mi zaczyna brakować miejsca na dysku xD To jest dosłownie kopalnia blackpillu, dickpillu i innych prawd na temat otaczającej nas rzeczywistości.

Oczywiście zaraz jakiś norman/redpillowiec się zesra, że przecież kobieta gdy mówi "chce wysokiego i przystojnego" to na pewno kłamie albo żartuje, bo kobiety kłamią i generalnie facet ALFA wie zawsze lepiej czego chce kobieta niż ona sama. Kobieta zawsze i wszędzie kłamie, a alfa wie lepiej co chce sama kobieta.

Ale wszyscy dobrze wiemy, że prawda wygląda inaczej. Kobiety pod pozorem żartów mówią często to co myślą naprawdę. Dlatego, że gdyby powiedziały prawdę otwarcie, to byłyby wyzywane od dz, sz i tak dalej. Żarty to dla kobiet portal do mówienia prawdy wprost, śmiania się z biednych, niskich, zakolaków bez jakiejkolwiek formy krytyki, bo w razie co to "ej, żartowałam tylko, uwielbiam niskich/brzydkich/zakolaków!"

Żart z małych penisów
Żart z małych facetów
Żart z niskich zarobków

I tak dalej...

To jest wtedy prawda, prawdziwe poglądy i wymagania tej kobiety. Chociaż oczywiście normam/redpillowiec stwierdzi, że to tylko żart/fejk dla atencji i kobieta wcale nie chce dobrze zarabiającego/wysokiego/z dużym penisem, tylko chce niskiego, biednego z małym khutasem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #blackpilltiktok

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1666000233c7MK0tQVNyClLHFy4E0zCs.jpg
  • 47
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pozytywny_gosc: instagram, tinder I tiktok to 3 plagi które dosłownie sieja #!$%@? społeczny i kulturowy. Taka masa głupot i propagandy jaka z tego spływa jest aż przerażająca. Może i gdzieś na początku to było w formie żartu ale tyle razy skopiowane i przekręcone że już jest brane za prawdę. Wspolczuje młodszym pokoleniom które dorastają w tym szambie od najmłodszych lat. Chcielismy ameryczki to ja będziemy mieli razem z ciemna strona typu