Wpis z mikrobloga

Tak mi się jakoś zrobiło po covidzie, ze jak widze kogos z maską na twarzy to włącza mi sie automatycznie niechęć do takiej osoby, a jak o coś pyta to celowo wprowadzam w błąd za cyrk i zmuszanie do noszenia tego czegoś. Szczególnie lubię wysyłać gdzies daleko Niemców oni specjalizowali sie w tej głupocie najbardziej xD Ot taka moja mała drobna złośliwość do panikarzy co wycieli mi dwa lata życia i nakręcili obecnie całe spier.olenie inflacyjne.
#koronawirus #postzdupy
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@card_man: Tak masz rację zawsze sam nawet pisze że mam innych w dupie bo co mnie obchodzi zdrowie jakichś obcych ludzi? Jak się boją to oni mają się chronić a nie wszyscy mają ich chronić. Od praktycznie zawsze robię zdalnie, więc L4 nie potrzebuję. Ale za to codziennie muszę wyjść się przejść bo muszę i zatrzymać by mnie mogła tylko całodzienna ulewa albo jakby mnie tak jakaś choroba poskładała, że
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: Dobrze prawisz większość tych noszących to upośledzone ameby które wręcz kochały ten cały covidowy zamordyzm. Ja pamiętam czas gdy zdroworozsądkowi ludzie byli spychani na margines społeczny niczym Żydzi w okupacje.
  • Odpowiedz
Wiecie że ktoś może być chory i dzięki takiej maseczce chroni was przed zarażeniem już nie tylko covidem, ale jakąkolwiek inną infekcją. Dla Polaka przyjemnością jest być okichanym przez innego Polaka xD


@card_man: G---o mnie to obchodzi. Ja nikogo nie chronię i mnie nikt nie musi chronić. Ale masz trochę racji, ci co noszą te maski są chorzy ale z reguły na głowę jednak nie jest to zaraźliwe więc nie wiem po co oni je noszą.
Od marca 2020 jak jestem przeziębiony czy miałem nawet grypę żołądkową to i tak codziennie chodzę po dworzu i sklepach. Pamiętam jak w styczniu 2021 miałem solidny ból gardła, kaszel, lekką gorączkę i się nie przyznałem tylko żyłem normalnie chodząc po dworzu jak wykopki się rzucały jak wtedy to pisałem. ;)
W sierpniu tego roku zaliczony covid i też z racji lata więcej na dworzu i w miejscach publicznych niż w domu. ;)
Przeżyłem całą pandemię bez testu, kwarantanny
  • Odpowiedz
@MateMizu: ciekawe komu było na rękę wywołanie kryzysu gospodarczego na zachodzie żeby móc nas potem szantażować pogłębieniem go w czasie wojny. W dodatku z powodu choroby z medianą zgonów 74 lat. Ruble muszą się zgadzać covidoszurom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ramirezvaca: W Azji ludzie nosili maski przed covidem. Nie żeby się nie zarazić ale żeby kogoś nie zarazić jak tylko mieli lekkie przeziębienie. Uprzedziłeś się i zajmujesz bzdurami, uważasz się za mądrzejszego a po prostu stoisz po drugiej stronie płotu...
  • Odpowiedz
@card_man: Oni są upośledzeni xd Zjedli by nawet g---o na ulicy gdyby twierdzili że tym dogryza "kowidiotom" XD (to nie jest ekstrapolacja bo jedna szurka lizała kibel w samolocie żeby udowodnić jak bardzo nie boi się covida XD)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jurigag: Czy to, że wcześniej nie nosił sprawia, że nie ma obecnie racji i nie ma głosu? Ty pewnie całe życie się trzymasz idei, w które wierzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@puesmanana: ja nie lubię społeczników narzucających jakies swoje urojone wizje, nie mam nic do szczepień (bo za chwile ktos mnie wsadzi do tego worka). Jak trafisz na mnie mając maskę pewnie odwiedzisz jakies ciekawe miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) same plusy, ruch to zdrowie do tego podróże kształcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz