Wpis z mikrobloga

Tak mi się jakoś zrobiło po covidzie, ze jak widze kogos z maską na twarzy to włącza mi sie automatycznie niechęć do takiej osoby, a jak o coś pyta to celowo wprowadzam w błąd za cyrk i zmuszanie do noszenia tego czegoś. Szczególnie lubię wysyłać gdzies daleko Niemców oni specjalizowali sie w tej głupocie najbardziej xD Ot taka moja mała drobna złośliwość do panikarzy co wycieli mi dwa lata życia i nakręcili obecnie całe spier.olenie inflacyjne.
#koronawirus #postzdupy
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ramirezvaca: Wytłumacz mi proszę, w jaki sposób noszenie przeze mnie maseczki (czy czegokolwiek innego) ZMUSZA CIEBIE do zrobienia czegokolwiek? Ja całkowicie #!$%@? od jakichś państwowych/oficjalnych zakazów/nakazów. Jak założę spódniczkę to też będziesz #!$%@?ł, że czujesz sie opresyjnie zmuszony do bycia gejem/trans/lgbtqwerty? Ale ty jesteś toksyczną, #!$%@?ą umysłowo ludzką gnidą xD
  • Odpowiedz
@MATiASSek: tłumaczę po raz któryś, może i wydaje się to głupie, ale niesamowicie mnie cieszy jak omaskowany stwór zasuwa w zupełnie innym kierunku niż się spodziewa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
życzę ci abyś na mnie nie trafił, bo mogło by się bardzo źle to dla ciebie skończyć

@AdamKarolczak02137:

W sensie gdybyś już się dowiedział, że OP wyprowadził cię na manowce to byś się wrócił, szukał go, a następnie pogroził paluszkiem? XD
  • Odpowiedz