Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żebym był w związku to:
1. musi być chemia z mojej strony i muszę mieć świra na punkcie laski.
2. musi być chemia z jej strony i musi mieć świra na moim punkcie.
3. musi być dziewicą.
Te wszystkie aż trzy wymagania automatycznie sprawiają, że będę sam do końca życia.
#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634c08b64cefe82adf4ad6f6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 21
@itsoverforme32445: Też nie mam, narzekają tu na księżniczki, a chcą nierealnego. Posiadanie świra na kogoś punkcie to obsesja a więc zaburzenie - odpada. Z kolei dziewice to można poszukać w podstawówce i to też tylko jak się jest prawiczkiem. I nie dlatego, że jest się odpadem i nikt go nie chce, tylko jest super atrakcyjny a odmawiał każdej bo ma zasady.
@laphroig: Gardźcie dalej nie-dziewicami incele, więcej dla mnie będzie fajnych kobiet. Ja przynajmniej nie mam kompleksów i nie boję się porównań z innymi, bo wiem, że jestem lepszy. A wy żyjecie jakimiś spermami dawno zmytymi. Zresztą sami nie jesteście czyści. Więcej brudu macie w sobie bo nie myjecie 4 liter, niż kobieta po seksie 10 lat temu.

Łatwo też być prawikiem którego nikt nie chce. Trudno być prawikiem gdy masz 100
@itsoverforme32445: Nie zauważyłem tutaj wymagania szczerego pożądania. Nie ma takich słów.

A dziewictwo owszem jest trudne, bo ludzie którzy nie są aspołeczni korzystają z życia, są w związkach i to normalne. Trzeba z tym dilować.

Jak mówiłem, łatwo być prawikiem bo kogoś żadna nie chce i się szczycić, tylko nie ma czym. A jeszcze gorzej jak nie-prawik (np. chodzący na dziwki) wymaga dziewicy.
musi być chemia z mojej strony i muszę mieć świra na punkcie laski


@nowywinternetach: Ciężko to zrozumieć w ten sposób? Przecież wiadomo o co chodzi, nie bierz tego aż tak dosłownie xD

A dziewictwo owszem jest trudne, bo ludzie którzy nie są aspołeczni korzystają z życia, są w związkach i to normalne. Trzeba z tym dilować.


Ja dilluje, ale nawet jeśli to mimo wszystko laska mająca 3 partnerów > ta mająca
Ciężko to zrozumieć w ten sposób? Przecież wiadomo o co chodzi, nie bierz tego aż tak dosłownie xD


@itsoverforme32445: A ja właśnie rozumiem dosłownie. Czemu mam rozumieć po swojemu? Ja tam piszę wprost, więc tak samo czytam. Jakieś szczere pożądanie, miłość to zero wymagań, ale tu ewidentnie jest nastawienie na "mieć świra". Obsesja jak nic.

Ja dilluje, ale nawet jeśli to mimo wszystko laska mająca 3 partnerów > ta mająca 30
PotężnyBarman: Tu op.

@nowywinternetach ty to jesteś jakiś nienormalny skoro uważasz, że „mieć świra” to coś nienormalnego, podczas gdy jest to normalne zachowanie u osób, które są w sobie zakochane (ale co ty możesz o tym wiedzieć). A jeśli chodzi o dziewictwo to są badania, że te które czekają z seksem do ślubu tworzą trwalsze związki.

Ps. twoja dziewczyna mi mówiła, że jesteś słaby w te klocki i jej byli byli