Wpis z mikrobloga

Potem umówiliśmy się na trzeci raz XD. Mieliśmy spotkać się po drodze i pójść razem na miasto. Parę minut po tym jak wyszedłem zaczęło padać, trochę czekałem w tym deszczu ale jej nie było, po nie wiem jakim czasie napisała że deszcz zniszczył jej fryzurę, złapała ją depresja i poszła do domu. Po pierwszym i drugim spotkaniu na które nie przyszła, czekałem prawie dwa tygodnie aż odpisze że sorry złapała ją depresja XD. Żeby było śmieszniej miała studia z psychologi, a i w tamtym czasie nad magistrem pracowała. To było moje pierwsze i ostatnie umawianie się na randkę, tzn. drugie ale to pierwsze było z dziewczyną której przez rok wysyłałem kasę i w ogóle związek przez internet XDDD. Jak poszedłem na studia do Krk żeby się z nią spotykać to po dwóch spotkaniach kazała mi spadać, bo jednak jest aseksualna Xd, wcześniej miała chłopaków ale jej się nie podobało, ze mną nie będzie sobie tego robić, w każdym razie jest mi wdzięczna za ubrania i hajs XDD. Niech mi ktoś powie że normalny jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°).


#gownowpis #tinder #zwiazki #podrywajzwykopem #feels
SaintWykopek - Potem umówiliśmy się na trzeci raz XD. Mieliśmy spotkać się po drodze ...

źródło: comment_1665936375mlnwc5kgpfPhO1rXd0ZTMo.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
po dwóch spotkaniach kazała mi spadać, bo jednak jest aseksualna


@SaintWykopek: nie ma osób aseksualnych. To są wymysły ludzi którzy nie rozumieją biologii ani fizjologii.

Masz potwornie #!$%@? podejście do dziewczyn. Jesteś ofiarą do wykorzystania...