Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Jak oceniasz to że zainteresowanie czwartą dawką dwudawkowej szczepionki jest prawie zerowe? Przepototężne szury to spowodowały czy może wystarczyło zakończyć panikę w TV i ludzie mają wielkiego covida w dupie tak jak grypę? Moze jak te szczepionki zaczną działać to chętnych będzie więcej.
I obiecywałeś że już nie będziesz dawał tutaj znalezisk bo zakopujemy. Ale to dzisiejsze też zaraz będzie zakopane. xD
@Grooveer: a jak to z tym armagedonem niezaszczepionych? Przecież miały być trupy na ulicach przez tych, którzy się nie szczepili. Jak to jest, że teraz jest tak malo przypadków? Tylko nie mów, że przez szczepionki, bo przecież w Polsce jest mało osób zaszczepionych pełnymi dawkami, a przecież 2 dawki już nie działają. Czyżby powodem był fakt, że skończyły sie dodatki covidowe i szpitale w końcu nie manipulują statystykami? Nie wiem, choć
@wilhelm99: nikt nie mówił, że będą trupy na ulicach. Ale można było do trafić do puli 3% - 4% pechowców i pożegnać się z tym światem. Zakłady pogrzebowe miały pełne ręce roboty. Teraz jest łagodny Omikron, ale starzy i schorowani mogą odczuć gorzej.
@Grooveer: Ludzie mają już to w dupie, żyją normalnie wyjdź z domu polecam i popatrz jak to wygląda. Wiem że boli, ale to co piszesz to niezła groteska patrząc jak wygląda to w realu. Ludzie chorzy chodzą wszędzie, sklepy, komunikacja miejska, obiekty rozrywkowe pełne, prawie każdy już tego wirusa celebrytę zaliczył często mimo 3 dawek szczepionki w końcu od kwietnia 2022 nie ma żadnych obostrzeń a Ty wypisujesz tu jakieś bzdury
@Grooveer: Ja mówię o realnym świecie a nie wypoku którego siła jest taka że Korwin tutaj miał większość konstytucyjną a w realu nie przekraczał progu. xD A śmianie się z zaszczepionych to nic dziwnego. Wydymano ich na ich własne życzenie więc się śmiejemy co w tym dziwnego? xD Miały być dwie dawki a są 4 w 1.5 roku. Mieli nie chorować a chorują. Mieli mieć 100% ochrony przed hospitalizacją a jak
@Grooveer: oczywiście że zostali wydymani, powiedziano im w telewizji, że szczepionka blokuje transmisje wirusa, następnie,że nie chroni przed transmisją ale za to będzicie łagodniej chorować, a do tej pory głównie osoby z covidem to zaszczepieni.

Na obecny stan w szpitalach:
https://www.wykop.pl/wpis/68273671/polska-1-748-wykrytych-wg-ministerstwa-zdrowia-oko/#comment-242623995

zgony 58% dwoma dawkami, 32% trzema dawkami i 10% zgonów to niezaszczepieni
przy czym nie są podane grupy wiekowe, więc obstawiam że niezaszczepieni byli zwyczajnie starzy albo mieli inne choroby.
@Grooveer: rożka przestałem szanować od czasu jego materiału o szczepionkach właśnie.

Oczywiście, że zostali wydymani, bo uwierzyli że szczepionka zapobiega TRANSMISJI wirusa, a już wiemy od dawna że to było kłamstwo, a nawet kilka dni temu sama pani z pifznera przyznała, że transmisji nie badali.

Wszystko było robione na kolanie, w pośpiechu, dopuszczone do obiegu warunkowo z powodu pandemi, i wszyscy pobiegli tam się szczepić, żeby nie musieć nosić masek, móc
@Orlenc: jesteś mistrzem chłopskiego rozumu. Najważniejsze się sprawdziło czyli, że szczepionki przeciw covid drastycznie zwiększają szanse na przeżycie po złapaniu covida.
@Grooveer: super, pozostaje przy mojej opcji, nieszczepieni nie chorują mocniej niż przeziębienie, a wy szczepieni, ciesze się, że macie większe szanse na przeżycie.

widzisz, wyśmiewa się chłopski rozum, i przyrównuje do płaskoziemców, i owszem chłopski rozum nie zawsze się sprawdza.... ale tak na chłopski rozum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy chłop musiał być fizykiem, żeby zobaczyć że jabłko spada z drzewa?
Nie wiedział, że to grawitacja, ale
@Orlenc: statystyki covidowe trzeba zrozumieć a chłopski rozum będzie w szoku "no przecież te szczepionki nie dość, że nie pomagają to jeszcze szkodzą" i tak się toczy ta kula szuryzmu. Pokaż mi ludzi wykształconych w kierunku medycznym/wirusologii w Polsce, którzy mają podobne poglądy do Ciebie i Tobie podobnych ws. szczepionek przeciw covid.