Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co myślicie o takich firmach pośredniczących jak LeasePlan gdzie od razu w pakiecie jest ubezpieczenie, serwis itd.? Szukam czegoś pokroju Audi A3/A4 i oferta wygląda dobrze jak na takie A3: 20k limit/rok, 48 miesięcy i rata 1950 zł netto już z ubezpieczeniem, assistance, przeglądami i serwisem.

Widziałem też że sam #audiperfectlease ma jakąś promocje teraz i konfigurację za 180k (A4) można mieć za 1500 zł netto ale to pewnie 10% wkładu i 10k limit więc przy zrobieniu 0% i 20k limitu pewnie by było 1900 zł netto. Ktoś się orientuje jak wygląda kwota za ubezpieczenie i czy pierwszy rok jest za free tak jak w przypadku Volkswagen Banku?

Myślę jeszcze nad używką za około 100k brutto, jaka byłaby mniej więcej rata za zewnętrzny leasing? Wołam @OptiFinance może coś podpowiecie.

#audi #motoryzacja #samochody #leasing #najem
  • 7
  • Odpowiedz
@Rst00: To była akurat promocyjnie dobra oferta. Tyle ze dowiedziałeś sie ze arval korzysta z własnych znizek na ubezpieczenie i maja serwis po własnej stronie, a wiec tanszy i przez to konkurują z całkowitym kosztem obsługi auta
  • Odpowiedz