Wpis z mikrobloga

Zawsze jak jadę w góry i przejeżdżam autem przez te wszystkie górskie miejscowości to uderzają mnie mocne feelsy i widzę ten wielki dysonans pomiędzy ludźmi z miasta a takimi wioskami. Wszystko sprawia wrażenie, jakby czas tam płynął wolniej, rodem jak z jakiegoś anime. Czasem widać na chodniku spacerujące szczęśliwe pary, kobiety nieprzesiąknięte miastowym życiem i hipergamią, prawie zero julkizmu, zupełnie jak inny świat, a to wszystko na tle górskich krajobrazów i płynących rzek. Zupełnie inny styl życia i mentalność (przynajmniej mam takie wrażenie) a może to tylko moje urojenia i autosugestie. Tak jakby w takich miejscach była jeszcze szansa na samotnego mirka ehhh. Na zwykłych wsiach może być podobnie, ale górskich miejscowości moim zdaniem nic nie przebije. Może jest ktoś tutaj kto mieska/mieszkał za młodu w takich miejscach i się wypowie?

#blackpill #przegryw #feels #samotnosc #tfwnogf #przemyslenia #gory
  • 5
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: hahahahaha
Przykro mi że musze zepuć twoje romantyczne wyobrażenia ale tutaj na zadupiu wszystko jest jeszcze 10 razy gorzej niż w mieście.
Tutaj liczy się WYŁĄCZNIE to ile zarabiasz, jakim autem jeździsz, na jakie wakacje cie stać i jak prestiżowa jest twoja robota
Jeśli chodzi o wygląd to różnica jest tylko taka że dziewczyna z bogatszego domu na to powybrzydza a ta z bardziej ubogiego zignoruje i oceni wyłącznie
  • Odpowiedz
@KubaGold22: Tak myślałem, dlatego napisałem że to prawdopodobnie tylko moje złudzenia. Życie jest brutalne i prawie nigdy takie jakie byśmy chcieli żeby było. Ale człowiek jednak się łudzi chce wierzyć że takie coś istnieje, bo tak działa nasz umysł.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik na wsiach te spacerujące po chodniku pary które widziałeś to są normicy i oskarki - wsiowe wygrywy. Wydawało Ci się przez to, że jest lepiej ale tak naprawdę jest 10x gorzej, przegryw nawet nie wyłazi z domu bo nie ma po co. Jestem ze wsi, wiem co mówię, sam widzę te pary i wiem kto to jest, wiem jak wyglądają Ci chłopcy (pretty boye) i wiem, że to oni mają
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: jestem góralem z okolic Żywiecczyzny/Podhala ogólnie to tak:

- czas wszędzie płynie tak samo, wydaje się że wolniej bo ludzie i auta jeżdżą powoli
- Julki i Marysie te same co w dużym mieście tylko masz mniejszą konkurencję (kult "kawału chłopa" czyli tłustej świnii plus górale są niscy i mając 185 cm daję radę)
- góralki są łatwe do zaliczenia po alko plus mocniej działają na nerwy niż z miasta. Są mniej ugodowe. No i mają szerszy szkielet więc jak lubisz niskie, upierdliwe i przygrubawe kobiety to wbijaj
- z tym hajsem to prawda, nie pracować po szkole na tartaku to wstyd. Jesteś wrzucony do jednego worka z "warszafkom" i traktowany z góry. No i nie masz za co kupić audi z quattro/Subaru/nissana patrola plus Crossa/quada żeby jeździć po lesie i #!$%@?ć przed leśnikami na kapciu którzy #!$%@?ą w
  • Odpowiedz