Wpis z mikrobloga

@Pally: dodaj do tego, że ja zawsze brałem gifted i small frame bo gifted daje 8 punktów umiejetnosci do zagospodarowania kosztem skilli, a small frame jeden punkt więcej kosztem pojemności plecaka (co jest zbyteczne bo zaraz masz wielbłąda Iana albo Sulika). Zręczność musi być na 10, inteligencja i charyzma również jak chcesz mieć więcej towarzyszy czy ciekawe dialogi. I właściwie built jest zrobiony praktycznie ciężko cokolwiek ciekawego zmajstrować bez uczynienia rozrywki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pally:

ja się nie mogę ogólnie do takich modów całkowitych przekonać, nawet najlepszych, bo z tyłu głowy mam że to i tak jest mod, to nie jest kanoniczne


Graj w Nevade przynajmniej. F3 jest turboniekanoniczne, jest to jakiś fanfic wymyślony przez pawiana co pewnie w F1 i F2 grał pobieżnie byle odhaczyc zeby nie bylo wstydu a ty i tak grasz tylko dlatego, że kupili i nalepili logo. Tych F3, F4,
Jak widze co piszecie, o malym polu do popisu z buildem to juz calkiem smutlem:(


@Miglancu: my piszemy to z perspektywy jak zrobić build gdzie przechodzisz całą grę w jeden wieczór bo znasz na pamięć. To samo co w każdym innym RPGu - jak wiesz gdzie jest item co daje +3 siły to dajesz postaci mniej siły na początku, a potem lecisz po ten item. Znasz exploity i wiesz jak najszybciej
@Pally: E tam, ja przeszedłem na unarmed moim chłopkiem. Brucie... Najpierw do SF na trening, potem powrót przez pustkowia tylko ze spicked knuckles i normalna walka. Horrigana rozszarpał gołymi rencyma - uciekał przed nim jak miał połamaną głowę, oczy, ręce, nogi i jaja ;)