Wpis z mikrobloga

@Kaczkoman: no w polskiej wersji Skiba udzielał głosu Three dogowi, temu co w radiu spikerem był, ogólnie dubbing polski nie był jakoś wybitny ale on akurat dobrze wypadł i mam sentyment do tego dubbingu właśnie przez niego xD
  • Odpowiedz
@Pally: ciekawy projekt byl onego czasu - fallout 1 w 3d jako nieoficjalne dlc do new Vegas - nawet nieźle im to wyszło - widziałem tylko gameplay, ale wrażenie pozytywne
Ale jedyne zła owszem - miała niezapomniany klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pally: za każdym razem grasz taką samą postacią ? czy może zmieniasz płeć perki i statsy , podobno grając kobietą można w inny sposób rozwiązywać niektóre questy, sam niestety nigdy nie próbowałem.
  • Odpowiedz
@brow-n: zawsze przed rozpoczęciem nowej gry sobie mówię: dobra, tym razem zagram walką wręcz, zrobię osiłka jakiegoś z 9 siły, albo build na niską inteligencję, a potem jak przychodzi co do czego to i tak gram snajperem z wysokim szczęściem pod krytyki, retoryką i otwieraniem zamków xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pally: ej w ogóle to ja mówiąc o tej grze na żywo, chyba bym powiedział "falołt" xD a przecież w miarę znam angielski. "Tomb Raider" poprawnie wymawiam, dziwne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ale jako fan falloutów warto zagrać bo aż taka zła to nie jest jak ludzie mówią xD

@Pally: póki co tylko w jedynkę grałem, a że trójka zła nie jest, to wiem
  • Odpowiedz