Wpis z mikrobloga

@Vegasik69: Nie wiem czy mam ulubioną część, ale ja zawsze miałem tak, że lubiłem najnowszą część jaka wyszła i w jaką grałem bo każda kolejna cześć była dla mnie lepsza niż poprzednia bo lepsza grafika, potem lepszy parkours i tak dalej itd. generalnie to najbardziej się hajpowałem zwiastunami Assassyna 4 i Unity, bo te walki statkami i pirackie klimaty zapowiadały się epicko, a w Unity kupił mnie ten nowy parkour i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KsyzPhobos: Ja grałem tylko w 1,black flag i unity aktualnie sobie ogrywam. Parkur chyba taki sam jak w black flag. Mam zamiar ograć jeszcze inne części, bo lubię te serię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@s---k: Widziałem ostatnio w sklepie trylogię na jednej płycie na ps4 l. Chyba jedynka dwójka i brotherhood, nie wiem czy to może jakieś remastery czy coś.
  • Odpowiedz
@Vegasik69: Cała trylogia Ezio, jedna z najlepszych gierek w jakie grałem. Do tego dorzuciłbym Unity ze świetnymi miastami i parkourem (mimo trudnego startu, naprawdę daje radę) i Black Flag jak ktoś lubi pirackie klimaty. Wszystko co powstało od Origins, tzn. Origins/Odyssey/Valhalla to abominacja i generyczne action-rpg a nie prawilny AC.
Krs90 - @Vegasik69: Cała trylogia Ezio, jedna z najlepszych gierek w jakie grałem. Do...
  • Odpowiedz
@Vegasik69: chyba Revelations, ale dawno nie grałem i nostalgia może skrzywiać obraz. Ostatnia część w jaką grałem to Unity i nawet jej nie skończyłem. ACIV był naprawdę fajną grą. Piracki klimat zawsze mnie jarał i to w sumie jedyna duża gra o piratach jaka chyba powstała, ale fabuła jakoś mnie nie pociągała.
  • Odpowiedz
@Vegasik69: Cała trylogia Ezio z AC Brotherhood na czele jest dla mnie najlepszym momentem całej serii. Oprócz tego najbardziej nahajpowałem się na Unity (po zobaczeniu trailera postanowiłem kupić PS4, bo na PC by mi wtedy już nie poszło xD) i też mam spory sentyment do tej części. Podobał mi się parkour, Francja, tłumy na ulicach. Do tego najwięcej czasu poświęciłem w AC Odyssey i pomimo że jestem fanem tych starszych części
  • Odpowiedz
@Vegasik69: Nie powiem która część była najlepsza, ale powiem która była najgorsza. A mianowicie Valhalla... Główna fabuła nudna, poboczne questy jak w grach z 2005 roku (przynieś, zanieś - zero fabuły), OGROMNY świat wypełniony ciągle tymi samymi znajdźkami polegającymi za każdym razem na zrobieniu tego samego (po kilkunastu z nich za każdym razem wiedziałem nawet będąc daleko jak np. wejść do jakiegoś domu jak był zamknięty czy przez dach czy strzałę
  • Odpowiedz