Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz, bo mój wpis został usunięty.. może zdjęcie komuś nie odpowiadało, więc tym razem bez zdjęcia.

Nie zdążyłam przeczytać żadnego komentarza..

Mój niebieski chcę facefucking. Próbowałam oglądać na filmikach jak to ogarnąć ale filmiki mocny hardcore. Laski płaczą, żygają etc.

#rozowepaski próbowaliście? Jakieś rady?

#zwiazki
  • 10
@RozowaWkolorachTeczy: Nie jestem różową ale filmy są przeważnie z kobietami które to ogarniają lub są (te filmy) specjalnie tak robione by były hardcorowe. Z doświadczenia Ci powiem że wystarczy żebyś powstrzymała odruch wymiotny jeżeli taki masz (ewentualnie sama zatrzymuj partnera w miejscu w którym jeszcze jest okej) oddychaj przez nos i staraj się mieć buzię otwarta na tyle żeby nie chaczyć( albo haczyć, każdą wersję mi podkreśla xD) go zębami
@RozowaWkolorachTeczy: ja miałem spotkanie z laska w klimacie bdsm i to robiliśmy i ona robiła to jak zawodowiec a mimo to i tak w pewnym momencie się zrzygała xd. Ale nie wiem jak ci mam pomoc. Raczej pogódź się z tym że w tym momencie może się zdarzyć różne rzeczy jeżeli chcesz spróbować tego z nim. Zaakceptuj że możesz się zrzygać, że będziesz się dusi i się rozplaczesz . To raczej