Wpis z mikrobloga

Swoją drogą KSW to dla mnie przykład na to jak nie prowadzić biznesu. KSW miało szansę moim zdaniem nawet zadebiutować na giełdzie, wyznaczało trendy na polskim rynku. Gdyby bardziej poszli we freaki i nie słuchali panów sportowców, którzy jak przyszło co do czego to pobiegli do fame mma, to dziś nie mieliby konkurencji, a obrażone Mankowskie by aktualnie wracały na dół karty xD. Najlepszym momentem dla KSW było wejście na giełdę i ogłoszenie IPO po całej gali na Stadionie Narodowym jakby się oczywiście udała (a udała się świetnie). Aktualnie KSW notowane nawet na NewConnect byłaby lata świetlne przed tym co teraz jest, a i tak nieźle z kłopotów się wykaraskali. #famemma #gielda
#ksw
Pobierz niezdiagnozowany - Swoją drogą KSW to dla mnie przykład na to jak nie prowadzić bizne...
źródło: comment_1665825217gcCGZ3Ro55bBv2EBghquwR.jpg
  • 24
@niezdiagnozowany true that i guess, ale jak dla mnie KSW jest w połowie drogi, jak chce obejrzeć dobry sport to oglądam UFC, jak chce obejrzeć cyrk oglądam frikfajtowe gale, a jak nic nie ma ciekawszego to KSW, a na koniec i tak wygrywa Danielo Omielanczuko
@kamil-wasniewski: więcej freakowych walk, lepsza oprawa, konferencje, budowanie napięcia, programy typu Cage. Tego wszystkiego w KSW nie ma. A freakowe federacje pokazały że można. Na to wszystko potrzeba pengi, a trudno wydobyć penge od Kawula albo Lewego, jak oni się nie znoszą i sobie wzajemnie nie ufają.

Fascynacja walkami freakowymi w Polsce trwa właściwie od 13 lat, a jakby tak spojrzeć głębiej to od początków MMA w Polsce, gdzie co prawda
@niezdiagnozowany ciekawe czy ich Oktagon wygryzie, ale pewnie nie. Znając życie największym transferem do KSW w najbliższym czasie będzie 54 odpad z UFC, albo jakiś odpad z one fc ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@emel1: trochę to przykre ale pewnie tak i jeszcze taki odpad #!$%@? gwieździe KSW przy pierwszej lepszej okazji.

Mogliby brać nakoksowanych Jugoli, którzy nie pójdą do UFC, bo trudno byłoby się im wyczyścić. Szkoda że nie znaleźli większej liczby Solidciow ( ͡° ͜ʖ ͡°).
KSW przespało swoje 5 minut, mogli kontynuować zestawienia freakowe typu Pudzian. Walka Najman vs Pudzian zrobiła najwiekszy rozgłos KSW i wypromowała nazwiska: Khalidov, Gamrot, Mankowski, Błachowicz, Materla, Rożalski, w tym czasie nie zdążyli stworzyć medialnych następców z widowiskowym stylem walki, teraz jedynie potencjał ma Soladaev. Przejście na viaplay też jakoś nie pomogło bo muszą robić gale co miesiąc przez co muszą mieć duże zaplecze zawodników, którzy nie są specjalnie znani.
Co do
@niezdiagnozowany: @ArturBinkowski: Jakieś większe info odnośnie relacji Kawula i Martina? Zawsze mnie ciekawiła przepaść między nimi, bo Kawula naprawdę przyjemnie się słucha i widać, że ma sporo do powiedzenia na wiele tematów. Natomiast Martin zawsze sprawiał wrażenie prostego chama i zastanawiałem się co połączyło ten duet, ale nie pomyślałbym, że się nienawidzą.