Wpis z mikrobloga

Za późno się skapnąłem, że w Edycji Rozszerzonej nie można lecieć na pałę z zadaniami, a gra sama zatrzyma ten proces na etapie decyzji o dołączeniu do obozu. Tutaj jakby trochę jak w #gothic 3, gdzie były reputacje.

No i tak, za bardzo nie mogę przejść zadania u Diego z dołączeniem. Niby jestem kopaczem, bo wymagało tego zadanie u Lorenzo, ale Diego mi gada, że za mało reputacji.

Przede wszystkim Rączka nie lubi, bo pomogłem Ronowi, Zły bo zadanie dla bandytów, właściwie z tych głównych został mi Scatty, czyli jakaś wygrana walka na arenie, ale czy on będzie decydujący?

A może w tej wersji wcale nie muszę być cieniem w 1 rozdziale?
Pobierz
źródło: comment_1665819105lGCkCtD3obhWSIQod3MVvr.jpg
  • 6
@FotDK: musisz być cieniem, bo dostaniesz misję żeby iść na bagna. Niestety każdy mod jest w dużym stopniu upośledzony. Może poszukaj solucji? Ale nawet jeśli to 2 zepsute zadania nie powinny raczej przesadzić.
@Narcyz_ nawet nie tyle zepsute, bo za Rona miałbym poparcie u tego cienia obok niego, a Zły to zadanie dla bandytów, które teoretycznie powinienem móc wykonać

Diego za to nawet nie wspomina w podsumowaniu o teście z kopalni
Z całym szacunkiem to podziwiam, ze wam sie chce grac w takie mody albo returningi gdzie co chwila sie gracz #!$%@? bo cos nie zaskoczylo albo zablokowalo sie polowe gry. Zamiast sie dobrze bawić to gracz przed zaczeciem moda by musial juz solucje czytac by sobie polowy gry nie #!$%@? xd.