Wpis z mikrobloga

A ja sobie dzisiaj wsiadłem do pociągu byle jakiego i jadę sam z Gdańska do Wrocławia na weekendzik. Jeszcze 4h i na miejscu, coś tam pozwiedzam i w poniedziałek zwijam (21 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Czuje dobrze człowiek, w końcu coś na spontanie, a nie słuchanie „po co tam jedziesz”, „lepiej nie jedź”. W dupie z tym, trzeba robić to co się chce, a nie to co ktoś Ci powie. Polecam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #czujedobrzeczlowiek #wroclaw
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@jutronaobiadznowuryz: @tekon: @adamczys: @tajek: @r5678: @szynszyla2018: @Boomerang_pl: Zawołałem ot tak parę osób (bo w miarę dobrze mi życzyliście, miałem takie wrażenie). Wrocław mnie nie zachwycił tak bardzo jak Kraków ale nie mówię, że jest źle, jest super :D wczoraj byłem na mieście z laska z tindera, oprowadziła mnie po mieście poleciła miejscówki, można było pogadać w miarę. Kurde,
runcek - @jutronaobiadznowuryz: @tekon: @adamczys: @tajek: @r5678: @szynszyla2018: @B...

źródło: comment_1665914140IX630NN9JP0gVN17fqljhQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@tajek: Kurczę.. chyba sobie będę co miesiąc jeździł w jedno miejsce, bo to jest super i człowiek inaczej czuje w ogóle, a te pare stów na miesiąc się znajdzie na weekend. Czuje dobrze człowiek. Serio (ʘʘ)
  • Odpowiedz
bo to jest super i człowiek inaczej czuje w ogóle, a te pare stów na miesiąc się znajdzie na weekend


@runcek: polecam, co prawda nie jezdze co miesiac ale przynajmniej kilka razy do roku i jest super, nie ma co sobie odmawiac podrozowania nawet jesli nie ma sie z kim jezdzic ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@runcek: miło słyszeć że jesteś zadowolony :D Kraków też muszę kiedyś obskoczyć, tak samo jak parę innych dużych miast, bo praktycznie nigdzie się nie było jak się tak pomyśli xD to jeszcze korzystaj z niedzieli i naładuj się na nowy tydzień :D
  • Odpowiedz
  • 1
@tekon: Nooo, o 16 lece na meczyk do pubu, a potem może z jakąś koleżanką z tindera, może pokaże mi Wrocław z innej strony, takiej lokalnej, a nie turystycznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) to zawsze inaczej jak jedziesz na wycieczkę z przewodnikiem, a inaczej jak lokals Cię oprowadza. Zostaje mi jeszcze poniedziałek do 17tej. Pogoda zajebista, wszyscy w bluzach albo tylko na koszulkach, niektórzy w krótkich
  • Odpowiedz