Wpis z mikrobloga

A ja sobie dzisiaj wsiadłem do pociągu byle jakiego i jadę sam z Gdańska do Wrocławia na weekendzik. Jeszcze 4h i na miejscu, coś tam pozwiedzam i w poniedziałek zwijam (21 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Czuje dobrze człowiek, w końcu coś na spontanie, a nie słuchanie „po co tam jedziesz”, „lepiej nie jedź”. W dupie z tym, trzeba robić to co się chce, a nie to co ktoś Ci powie. Polecam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #czujedobrzeczlowiek #wroclaw
  • 36
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@runcek: ja kiedyś kupowałem bilety weekendowe w pkp i w piątek wyjeżdżałem i wracałem w poniedziałek ok 6 rano. I na przykład z Katowic Gdańska (cała noc), potem Władysławowo, Hel, Gdynia, Słupsk, z powrotem do Gdynii i znowu kolejną noc do Rzeszowa itd. Polecam, oczywiście dla tych, co lubią jeździć pociągami;)
@runcek: ja wszędzie jeżdżę sam bo nie mam z kim. Wiadomo że to nie to samo co z kimś ale zawsze coś tam się zobaczy doświadczy zmieni na chwilę środowisko.

Przypomniałem sobie że nawet jak mialem z kim to też jeździłem sam albo wcale bo nikt nie chciał albo nie miał czasu xd
@PoldPL: Naprzeciwko głównego
@adamczys: Ot tak, nigdy nie byłem w Wrocławiu, a chciałem wpaść. + może zahaczę o dalszą znajomą, żeby jakiś ludzi poznać.
@Haerbin: Właśnie zapomniałem, ale mam kurtkę taką raczej nieprzemakalną. Jutro i w poniedziałek na być gites.
@szynszyla2018: Ceny hotelów są nienormalne..
@Tommy__: Mam nadzieję, że się udało

Jak już tak do wszystkich piszę. Wiecie gdzie można obejrzeć w Wrocławiu jutro mecz Real-Barcelona? Są