Wpis z mikrobloga

A więc to dzisiaj! Pierwszy od kilku lat Kongres partii #korwin, czy też raczej, jak ją nazwiemy po odwołaniu #jkm z funkcji prezesa: #nowanadzieja. Jestem jednym z +/- 900 zaproszonych gości, w tym jednym z ok. 400 delegatów, wiem już na kogo będę głosował do Zarządu, Rady Krajowej, Sądu Partyjnego i Komisji Rewizyjnej. Roboty trochę będzie, przebudził mnie blask słońca odbijający się od okien #zlota44, zaczynam od śniadania za stówkę w hotelu (w tym VAT 23% ustanowiony jeszcze za PO), od 12 do 15 będzie część Kongresu dla mediów, parę nowych twarzy i parę wielkich powrotów. Możecie oglądać na #youtube, no i oczywiście #ama! #polityka
potezny_konfederata - A więc to dzisiaj! Pierwszy od kilku lat Kongres partii #KORWiN...
  • 31
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@potezny_konfederata: i uwazasz ze Mentzen doprowadzi was do władzy? Srogie piguły sebastianie XD. Jak CIA nie chce PiSu u wladzy to maja swojego Agenta - Radosława Sikorskiego (chyba ze sluzy dla Mi5 ale to jeden #!$%@?). A onuco-konfa dalej 4,76%.
BTW. Przez wiele lat mialem plakat korwina, stylizowany na kampanie obamy. Swietna tarcza do rzutkow.
@potezny_konfederata: nikt już się nie da nabrać na wasze #!$%@?. Zwodziliście mnie dobrych kilka lat. Wycieraliście sobie zakłamane ryje wolnościowymi hasłami, a tak naprawdę jesteście zamordystycznymi, zasciankowymi #!$%@?, którzy tylko patrzą jak napchać swoje kabzy. Na szczęście wielki błąd jakim było wpuszczenie was do sejmu zostanie niebawem naprawiony. Na pohybel.
@potezny_konfederata: Lepiej @3w3linka: nie mogla tego podsumowac: "Zwodziliście mnie dobrych kilka lat. Wycieraliście sobie zakłamane ryje wolnościowymi hasłami, a tak naprawdę jesteście zamordystycznymi, zasciankowymi #!$%@?"

Partia pozal sie boze "wolnosciowa", która chce wprowadzic wiekszy zamordyzm niz PIS... XD

Jestescie dnem dna, tyle jesli chodzi o wasza "partie", osmieszyliscie idee wolnosciowe w Polsce drogie onucki, tfu na was!