Wpis z mikrobloga

  • 786
@Bonaparte_34

Dziwnie to wygląda ale to są specjalne szelki żeby zapanować nad dzieckiem które jest właśnie w takim wieku jak ten maluch. Może głupio wygląda ale lepsze takie rzeczy niż zbieranie młodego spod samochodu.
  • Odpowiedz
@nobrain: Znowu się zaczyna... Miałeś kiedyś gowniaki pod opieką? Spróbuj sobie iść przez godzinę z ręką w górze, zobaczysz jak fajnie.

Po pierwsze nie smycz, tylko szelki. Po drugie dziecko ma więcej swobody i dwie wolne ręce i może eksplorować świat. Po trzecie nie #!$%@? ci na ulicę jak będziesz musiał zawiązać buta.
  • Odpowiedz
@typzoszczednosciami97: Bo nazewnictwo niesie za sobą pewne przesłanie. Jak nazwę psa psem, to widzisz psa. Jak nazwę psa kundlem, to masz jego inny obraz.

Smycz kojarzy się durnym dorosłym z psem i tylko dorośli jak widać wyżej wyśmiewają jeden z lepszych sposobów na spacery z dziećmi. Szelki są neutralne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@nobrain: lenistwo rodziców i tyle. Po co iść do parku, na plac zabaw, jak można zapiąć jak psa i niech polata po chodniku wzdłuż ulicy. Sam mam dzieci, i w życiu nie zapiąłbym ich na takie szelki. Jakoś dałem sobie radę, wymaga to więcej poswiecenia
  • Odpowiedz
@Simple-Man: to znaczy ze wracając z przedszkola chodziłeś tylko przez parki i place zabaw? Dzieci, na pewnym etapie nogi mają szybsze niż rozum, chwilą nieuwagi przy zwykłym powrocie że sklepu czy apteki i młody może zostać potrącony przez auto. Sama ma takiego szkraba, długo wracałam z nią w czujności i refleksie lvl 100, ale i tak miałam sytuację że zwiała, wbiegła na przejście dla pieszych lub próbowała na ulicę. Teraz bardziej
  • Odpowiedz
@Wextor: @gdziesomojeokulary: ja juz swoje odchowalem. spoko, chodzcie z dziecmi na smyczy, moje dziecko musialo byc #!$%@? wyjtkowe bo nie przejechal je samochod a smyczy nigdy nie uzywalem. ba! pierwszy raz zobaczylem smycz na tym filmiku. strasznie duzo dzieci musi ginac pod kolami skoro nikt w tych szelkach nie chodzi. chcialbym was na spacerze z dziecmi widziec chlopaki :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ciemnienie: do tego można użyć wózka, jak dziecko jest wybiegane, to z chęcią będzie siedzieć w wózku na czas przejscia wzdłuż ulicy. Powtarzam, dziecku trzeba poświęcić więcej uwagi, wówczas żadne szelki nie są potrzebne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@nobrain: to żeś głupi i nie rozumiesz problemu i że dzieci są różne i że zamiast się męczyć można użyć smyczy która nic nie szkodzi, a pomaga tylko to twój problem.
To jakby się czepiać zmywarki że można myć ręcznie i całe życie myłeś to po #!$%@? zmywarka? Po co ułatwiać sobie życie, zwiększać bezpieczeństwo skoro można być starym głupim dziadem co nie? Ja bym nawet powiedział że taka smycz powinna
  • Odpowiedz