Wpis z mikrobloga

@Loloman: spacer z dzieckiem to najlepsza rzecz jaka robie do tej pory, nic mnie tak nie relaksuje. i nie jestem zestresowany bo dziecko moze wpasc pod samochod. statystyki mowia, ze raczej nie wpadnie wiec na luzie. no i dalej - chcialbym cie widziec z dzieckiem na smyczy, to musi byc przezabawny widok :-)
  • Odpowiedz
@Simple-Man: to mało wiesz o dzieciach. Często takie szelki są polecane przez specjalistów dla dzieci na przykład z autyzmem. Czasami to jedyne wyjście dla dziecka które nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń, a nie lubi być trzymane za rękę (częste przy autyzmie). Nie oceniaj z góry, bo nie zawsze znasz motyw.
  • Odpowiedz
@nobrain

@Loloman: spacer z dzieckiem to najlepsza rzecz jaka robie do tej pory, nic mnie tak nie relaksuje. i nie jestem zestresowany bo dziecko moze wpasc pod samochod. statystyki mowia, ze raczej nie wpadnie wiec na luzie. no i dalej - chcialbym cie widziec z dzieckiem na smyczy, to musi byc przezabawny widok :-)


Podaj te statystyki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@UbawPoPafy: wychowałem dwójkę więc coś tam wiem. Nie mam problemu jak ktoś ma chore dziecko, widzę tylko problem jak ktoś usprawiedliwia używanie smyczy, bo dzieciak, ma za mało ruchu i nie potrafi iść spokojnie, do tego często jest karmiony słodyczami na potęgę.
  • Odpowiedz
@Simple-Man: ech... To ze dzieciak nie idzie spokojnie za rękę, nie musi byc i zwykle nie jest kwestia braku ruchu. Po prostu dzieci są różne i mają różne etapy rozwoju. Masz błędne założenia.
  • Odpowiedz
@nobrain: oh naprawde? Twoje dziecko spalo na materacu zwylym od malego czy w lozeczku typu klatka? Z pewnoscia takie szelki przydaja sie w spacerach,gdzie niebezpieczenstwo jest wieksze.Widzisz kawalek filmiku i juz myslisz,ze dziecko niczym pies na codzien prowadzone jest w szelkach.A co do czego to pozniej #!$%@?,ze ci pod rower dziecko wlazlo bo matka nie upilnowala,a jak ktos chce temu zapobiec to tez zle.
  • Odpowiedz