Wpis z mikrobloga

Najdziwniejsze jest to że ktoś wyprowadza to dziecko na smyczy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Bonaparte_34: A jak inaczej chcesz zadbać o to, żeby dziecko ci nagle na jezdnię nie spierdzieliło?

Możesz wywinąć rękę dzieciaka pionowo do góry, a samemu się zgarbić i tak z nim iść, ale życzę powodzenia.

Druga sprawa, to fakt, że smycz nie jest czymś uderzającym w godność zwierzaka/dziecka, które tego wymaga, bo to
@Awerege: Ta pętla nazywa się obroża, geniuszu. To, co się do niej mocuje (albo do szelek) to smycz. I tak, to dziecko jest wyprowadzane na smyczy, tylko nie w obroży, a w szelkach. Tak samo robi się z wieloma psami i nigdy nie słyszałem, by właściciel udawał, że nie prowadzi psa na smyczy, bo "ma szelki".
ja juz swoje odchowalem. spoko, chodzcie z dziecmi na smyczy, moje dziecko musialo byc #!$%@? wyjtkowe bo nie przejechal je samochod a smyczy nigdy nie uzywalem. ba! pierwszy raz zobaczylem smycz na tym filmiku.


@nobrain: No to musisz sporo wiedzieć o życiu, bo ja już w 2004 roku widziałem takie rzeczy xD
I nie zawsze musi to być smycz, mogą być też szelki z własnym paskiem z takiego samego materiału.