Wpis z mikrobloga

Wczoraj użytkownik @KawaJimmiego wrzucił znalezisko w którym zesrał się o to że rzekomo znalezisko o Janie Pawle II wykopała znaczna większość użytkowników związanych z Neuropą i tak właśnie jest tworzona strona główna, nie rozumiem o co mu chodziło, ponieważ do wykopywania znalezisk można się zwoływać i jest to w pełni legalne na tym portalu, a szkalowanie papaja to już jest czysta tradycja i znak rozpoznawczy tej strony. Wtedy przypomniałem sobie o tym wątku i chyba zrozumiałem o co te pretensje, po prostu widocznie według niego za mało na głównej jest znalezisk o gejowskim seksie, bakteriach kałowych i wirusach HIV, no i chłopak widocznie jest spragniony tego typu znalezisk i zazdrosny że nikt nie chce wykopywać na główną takich rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#codziennykonfiarz 87/???

#bekazprawakow #bekazkuca #prawackianalcontent #fiksacjeseksualneprawicy #urojeniaprawakoidalne #neuropa #lgbt #teczowepaski #homoseksualizm #heheszki #kawajimmiego #wykop
D.....r - Wczoraj użytkownik @KawaJimmiego wrzucił znalezisko w którym zesrał się o t...

źródło: comment_1665738961v6CB5XPLdLNFRiy2DX972X.jpg

Pobierz
  • 11
@Devhar: Znalezisko 3 od góry, z fioletowymi bakteriami, pochodzące z naukowego serwisu zostało usunięte przez moderację za rzekome sianie nienawiści. Dostawałem też bany na miesiąc albo i dwa, bo się tak moderacji podobało. W drugą stronę to też tak działa? Znalezisko zatytułowane: ban od moderacji za link do znaleziska ze strony głównej ich własnego serwisu też ci się tam nie zmieściło?

Poza tym obrazek jest zmanipulowany, udaje screenshot z rzekomą monotematycznością,
@Devhar: Ponadto, zwróć wagę, że to są wszystko źródła naukowe, najczęściej z rządowych ośrodków naukowych USA, UK albo Australii. To trochę inna półka treści niż artykuły Szumlewicza jak ten z wczoraj o którym napisałeś. Twój wywód to whataboutionizm wymieszany z bólem d., że ludzie mają dość.
@Devhar: Poza tym, neuropę musi naprawdę boleć, że te wszystkie moje znaleziska weszły na główną jak burza w sposób naturalny i pomimo ich zwoływań do zakopywania. Oni muszą robić zwoływanko, a i tak często nie wychodzi. Różnica w poziomie źródeł moich i neuropejskich również jest nie do podważenia na moją korzyść, a jedyne co neuropki potrafią, to wrzucać takie wysr_wy. Nie wstyd ci? Wam w twarz napluć, to i tak powiecie,
@Devhar: Element jak znalezisko neuropy z wczoraj? Fajnie, że sam to przyznałeś. Tylko raporty z renomowanych ośrodków naukowych USA, UK i Australii to zupełnie inna grupa niż wspomniany element. Przestań manipulować wstawiając między nimi znak równania.
To nie ja sklejałem, więc nie do mnie te pretensje

@Devhar: To rak jakby ktoś powiedział, że to nie on pisze ruską propagandę, tylko ją publikuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko to wklejasz po raz n-ty, bo nic innego nie znalazłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)