Wpis z mikrobloga

Nie dość, że Musk coraz bardziej onucuje, to jest jeszcze #!$%@? płatkiem śniegu, który za każdą krytykę banuje na TT xD

Napisał do Gariego Kasparowa, że robił dla Ukrainy więcej niż on i zapytał co ten zrobił poza tłitowaniem. Dostał odpowiedź, jak na załączonym screenie. W komentarzu jest odpowiedź Muska na te informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elonmusk #ukraina #rosja
C.....t - Nie dość, że Musk coraz bardziej onucuje, to jest jeszcze #!$%@? płatkiem ś...

źródło: comment_1665738667AS3rutdPMJ81gUOoxurFGW.jpg

Pobierz
  • 20
@CytrynowySorbet: z tego co rozumiem, to Elon zablokował typa na swoim koncie a nie zbanował mu konto by w ogóle nie mógł z twittera korzystać. Na swoim koncie niech robi co chce, mimo że w tym temacie odpłynął.
@CytrynowySorbet: nie zbanował go na TT tylko na swoim koncie na TT (spora różnica).
W temacie jego zachowania w tym temacie myślę, że jesteśmy zgodni, więc nie musisz mi zadawać pytań.
@CytrynowySorbet: w kontekście tego że Musk planował kupić TT, banowanie na TT można zrozumieć w sposób jakby miał możliwość zablokować danej osobie konto na całym portalu.

Więc chciałem wyjaśnić dla tej mniej domyślnej mniejszości do której mnie zaliczyłeś.
@CytrynowySorbet: prawa niby nie ma, ale twitter do sądu poszedł by wyegzekwować kupno przez Muska. Musk potwierdził, że da im 44mld więc prawdopodobnie w tle takiej transakcji jakby poprosił cichaczem o zbanowanie jakiegoś konta to mogłoby przejść.
Musk potwierdził, że da im 44mld więc prawdopodobnie w tle takiej transakcji jakby poprosił cichaczem o zbanowanie jakiegoś konta to mogłoby przejść.


@Lewo: do zakończenia transakcji jeszcze daleko i teraz zaczęło się federalne śledztwo przeciwko Muskowi w tej sprawie. Ale generalnie, o ile pamiętam, to takie wydawanie poleceń czy nawet "prośby" kiedy nie jest to jeszcze jego serwis i wszystko jest w trakcie to dość poważne złamanie prawa, i nawet on