Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Kolejny raz trzeba tłumaczyć bo te blackpillowe dzbany niczego nie rozumieją:

Redpill to nie PUA!!! Jeśli ktoś łączy jedno z drugim to nie ma pojęcia o czym pisze. Jedyne co mają ze sobą wspólnego obydwie terminologie to rozwój. PUA skupia wyłącznie się na poprawie komunikacji z kobietą, pomijając inne aspekty - uważam to za duży błąd już u podstawy, natomiast samej wiedzy PUA nie skreślam, bo jest tam dużo rzeczy dzięki którym jest łatwiej w kontaktach z kobietami, ale tak jak pisałem wcześniej, relacje z kobietami nie kończą się na PUA, więc nie można się tylko na tym opierać.

Nie ma żadnych kursów redpillowych Są kursy PUA ale nie ma kursów redpilla. Stawiam piwo jeśli ktoś znajdzie jakieś płatne kursy "redpilla" w internecie. Redpill to darmowa wiedza do znalezienia w internecie na youtubie, w literaturze. Kto szuka ten znajdzie.

W PUA jak w wielu innych dziedzinach jest wielu oszustów. To że poszedłeś na jakiegoś kebaba i się zatrułeś, to nie znaczy że każdy jest zły. To ze miałeś jakąś szmatę jako nauczycielkę fizyki w szkole to nie znaczy że fizyka jest zła. To że jakaś laska dała Ci kosza to nie znaczy że każda laska jest zła.

O PUA i jego słabych i złych stronach można dyskutować. Ale to jest temat na inną dyskusję.

Dlatego zwracam się z prośbą do @Pozytywny_gosc @Fekalny_okuratnik @itsoverforme32445 @olaf_wolominski @harold97 i innych blackpillowców:

Skończcie z tą ohydną manipulacją. Jak piszecie o kursach to piszcie o kursach PUA a nie używajcie terminologii redpill. Bo następnym razem znowu dzięki wam ktoś będzie myślał że redpill to jacyś oszuści którzy chcą sprzedać kurs i zarobić na jakichś frajerach. A tak to nie jest bo to dotyczy PUA a nie redpilla

#przegryw #blackpill #redpill #pua #tinder #zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 62
  • Odpowiedz
@eldzej_10: Blackpill, Redpill. Po co się ograniczać jakimiś definicjami? Lepiej po prostu opisywać życie, a nie tworzyć coś na wzór sekty. Bo do tego to zmierza. Masz być blackpillowcem i słuchać się tagowych guru, bo inaczej będziesz podlegał ostracyzmowi. I żeby coś z tego jeszcze było, a to tylko wylew frustracji.
  • Odpowiedz
większość pua trenerów to oszuści, więc. Pua w założeniu jest durne, bo wbrew własnym deklaracjom stawia babę na pierwszym miejscu czyniąc z chłopa petenta. Petent zawsze z założenia jest niżej.


@nastawniak: W pewnym sensie tak jest. Natomiast redpill to jest zupełnie coś innego bo redpill stawia samego siebie na pierwszym miejscu.
  • Odpowiedz
@eldzej_10: sam też nie rozumiem mieszania PUA z redpillem. Tym bardziej że z tego co pamiętam to redpill na zachodzie został stworzony właśnie przez typów którzy zostali zescamowani przez PUA coachów i odłączyli się od nich właśnie z powodu że PUA nie działało.
Redpill różni się od PUA tym że polega na namawianiu do własnego rozwoju i głosi że po wprowadzeniu pewnych zmian przynajmniej niektóre kobiety będą same czuły do
  • Odpowiedz
@eldzej_10: @Krazownik: ja tam nie rozumiem tego gównianego srania się, że PUA i TRP to samo.

Nie wiem, które było pierwsze, ale TRP nigdy nie sugerował by być takim gównem do jakiego prowadzi PUA - czyli desperackie dążenie do wsadzenia pindola w cipe.

Zresztą, jak się na trzeźwo popatrzy na PUA, to się widzi że to jest jakieś sekciarskie gówno - jakieś gówno zasady "nie mów o tym nikomu", "to tajemnica między tobą a braćmi w PUA", "odetnij się od rodziny, bo ona tylko ciebie
  • Odpowiedz
Redpill różni się od PUA tym że polega na namawianiu do własnego rozwoju i głosi że po wprowadzeniu pewnych zmian przynajmniej niektóre kobiety będą same czuły do ciebie pociąg. Natomiast PUA można streścić tak że bez większej pracy nad sobą samym, poprzez użycie psychologicznych sztuczek można "oszukać" system doboru partnera w mózgu kobiety.


@Krazownik: Problem jest taki że PUA skupia się wyłącznie na komunikacji - że komunikaty werbalne i niewerbalne
  • Odpowiedz
Zresztą, jak się na trzeźwo popatrzy na PUA, to się widzi że to jest jakieś sekciarskie gówno - jakieś gówno zasady "nie mów o tym nikomu", "to tajemnica między tobą a braćmi w PUA", "odetnij się od rodziny, bo ona tylko ciebie będzie ograniczać", itd.


@serniczek_z_rodzynkami: Przeciętny człowiek a tym bardziej ktoś z pokolenia X nie ma pojęcia o żadnych pigułkach więc z automatu będzie odrzucał to co do niego mówisz.

Mamy też przyjęte że w pewnych kręgach nie rozmawia się z kobietami na temat tego co im się może podobać a co nie. Obojętnie w którą wierzysz pigułkę, to żadnej laski nie przekonasz do siebie mówiąc jej wprost coś w stylu "hej, jestem przystojny i wiem że to działa na kobiety więc powinnaś się ze mną umówić" albo "chodziłem na kurs PUA, teraz jestem hustlerem więc jesteś
  • Odpowiedz
@eldzej_10: ja kiedyś myślałem że komunikacja ma znaczenie. Do czasu gdy zacząłem szukać na poważnie.
Prawda jest taka że jak laska na ciebie leci, to gdzieś ma jak się z nią komunikujesz. Nawet niektóre mają pociąg do słynnego "nieśmiałega Chada". W zasadzie jak nie zachowujesz się wobec takiej jak skończony buc który wali Red flagami na prawo i lewo to nieważne dla niej jak źle się komunikujesz.
Moim zdaniem znaczenie
  • Odpowiedz
Chciałem wyklepać ścianę tekstu, ale nie warto xD
Wejdź sobie na dowolne forum redpillowe
Popytaj inceli z innych krajów i sprawdź zagraniczne fora redpillowe
Zobacz kto na YouTube się zajmuje redpillem i PUA
  • Odpowiedz
ja kiedyś myślałem że komunikacja ma znaczenie. Do czasu gdy zacząłem szukać na poważnie.

Prawda jest taka że jak laska na ciebie leci, to gdzieś ma jak się z nią komunikujesz. Nawet niektóre mają pociąg do słynnego "nieśmiałega Chada". W zasadzie jak nie zachowujesz się wobec takiej jak skończony buc który wali Red flagami na prawo i lewo to nieważne dla niej jak źle się komunikujesz.

Moim zdaniem znaczenie komunikacji jest przeceniane.
  • Odpowiedz
@eldzej_10:

Dlatego mówię że bazą jest mental i zwiększenie atrakcyjności w oczach kobiet a dodatkowo ogarnięcie kwestii komunikacji aby nie zgubić pożądania.


Tutaj to Twoje PUA razem kolegą wyznawcą zostało rozorane na atomy i bozony
  • Odpowiedz
Tutaj to Twoje PUA razem kolegą wyznawcą zostało rozorane na atomy i bozony https://www.wykop.pl/wpis/68252083/ideologia-redpillu-to-maszynka-stworzona-do-dojeni/242551239/#comment-242551239

Dobre czasy dinozaurów z PUA minęły


@navaare: Ale gościu ja nie bronię PUA - nawet w wielu miejscach go krytykuję.

Post jest o tym aby nie mylić PUA z redpillem bo to nie jest to samo. Skupianie się na samej komunikacji to za mało żeby cokolowiek zmienić.
  • Odpowiedz
Podrywaczem nikt nigdy nie staje się po skończeniu kursu, to są długie procesy które trwają latami żeby taki gość którego jedynym marzeniem jest szara myszka ze szkoły, porzucił desperackie myśli o niej tylko zaczął stawiać swój interes na pierwszym miejscu.

Dla lasek podniecająca jest pewność siebie, to że sobie poradzisz bez niej albo z inną a nie granie desperata który ciągle powtarza "jesteś moją jedyną".


@eldzej_10: ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Nie ma żadnych kursów redpillowych Są kursy PUA ale nie ma kursów redpilla. Stawiam piwo jeśli ktoś znajdzie jakieś płatne kursy "redpilla" w internecie. Redpill to darmowa wiedza do znalezienia w internecie na youtubie, w literaturze. Kto szuka ten znajdzie.


@eldzej_10: tak, ale redpillowcy sami przyznają, że "gra" jest bardzo ważna i jest to częśc redpillu.
Jedna część redpillu to poprawienie wyglądu, ale akurat to co dla kobiet nie ma znaczenia - czyli siłownia, ciuchy, fryzura
Druga cześć (najważniejsza) to poradniki jak stawać się beciakiem 2.0 - dąż do kariery, bierz nadgodzinym zapracowywuj się w korpo, olej pasje i kumpli. Musisz zbierać zasoby, bo kobieta to twój priorytet. Oczywiście SMV ci wyskoczy dopiero po 30, ale zapominamy dodać, że wtedy jedyne kobiety na jakie masz szanse to te pożądane 10 lat młodsze 20-25 latki - z mega zaburzeniami, borderline, daddy-issues, z gigantycznym przebiegem. Idealne do zniszczenia sobie życia. Druga grupa to kobiety "normalne", ale to sa kobiety max 3-5 lat młodsze, czyli kobiety 30+, stare, brzydkie, samotne matki, rozwódki
Trzecia część to właśnie gadanie o GRZE. Musisz znać gre, musisz wiedzieć co działa na
P.....c - > Nie ma żadnych kursów redpillowych Są kursy PUA ale nie ma kursów redpill...
  • Odpowiedz
@eldzej_10: ja kiedyś myślałem że komunikacja ma znaczenie. Do czasu gdy zacząłem szukać na poważnie.

Prawda jest taka że jak laska na ciebie leci, to gdzieś ma jak się z nią komunikujesz. Nawet niektóre mają pociąg do słynnego "nieśmiałega Chada". W zasadzie jak nie zachowujesz się wobec takiej jak skończony buc który wali Red flagami na prawo i lewo to nieważne dla niej jak źle się komunikujesz.

Moim zdaniem znaczenie komunikacji jest przeceniane. Jak się lasce podobasz to już osiągnołeś sukces który możesz tylko stracić. Tylko większość gości nigdy nie doświadczyło szczerego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, i stąd wiara w różne szamańskie praktyki. A tak naprawdę jedyny sposób na zwiększenie swoich możliwości to zwiększenie ilości kobiet wstępnie zainteresowanych znajomością. A to można osiągnąć tylko zwiększeniem swojej wartości w ich oczach.


@Krazownik: owszem to prawda, wielokrotnie tu opisywałem moje perypetie z liceum, gdy siedziałem z wysokim/przystojnym gościem z jakimis problemami, jakiś #failednormie. Chłop nie miał żadnego "statusu", ciągle gadał o tym jak bardzo chciałby mieć laskę, ale się boi, wstydzi. No generalnie chłop wśród kumpli był pośmiewiskiem na całą klasę. I jak się to skończyło? Gość miał najwięcej zwiazków/ruchania
  • Odpowiedz
tak, ale redpillowcy sami przyznają, że "gra" jest bardzo ważna i jest to częśc redpillu.


@Pozytywny_gosc: A czy ja mam wypisane redpill na twarzy? Nie muszę się zgadzać w 100 procentach ze wszystkim. Gra jest ważna, ale innych rzeczy nie wolno pomijać.

Jedna część redpillu to poprawienie wyglądu, ale akurat to co dla kobiet nie ma znaczenia - czyli siłownia, ciuchy,
  • Odpowiedz
A te dynamiczne normiki co robili z siebie "alfa" spermili do tych lasek, co leciały na tego "cipowatego" chada. Taka jest hierarchia u ludzi, że to geny wyznaczają status alfa/beta, a nie zachowanie. Zresztą czy tylko u ludzi? Zauważacie, że przecież u psów jest to samo. Duże, masywne psy są spokojne, a to małe głośno szczekają i próbują gryźć. Bycie "alfa" z zachowania to często oznaka strachu


@Pozytywny_gosc: No pewnie
  • Odpowiedz