Wpis z mikrobloga

@Ofkors_pl: oj tak, też mnie to bardzo cieszy, że Natanek jest żywym przykładem na to, żeby towaru nie tykać. Szczególnie to ostrzeżenie dla wszystkich adeptów, którzy zaczynają siłownię. Zamiast skupić się na poprawnej technice, odpowiedniej misce, wystarczającej ilości snu, to oni zaczynają od strzykawy.

U Natana masz wszystkie skutki uboczne wyłożone. Od tych fizycznych, które większość się najbardziej boi, po te psychiczne bagatelizowane często.
@Cztero0404
@Ofkors_pl
@niezdiagnozowany
@Dodoubleg

Ja serio nie rozumiem po co on to w ogóle miałby odstawić, skoro i tak każdy wie, że jest na bombie, zresztą to przecież była od samego początku "tajemnica o której wszyscy wiedzą" #pdk #gothic, więc mógł już brać do końca, ewentualnie się przyznać jeszcze, na pewno to lepsze niż zejście z bomby przed walką z Wiejskim, bo przecież on go w tej klatce rozszarpie XD ¯_(ツ)_/¯
@Ofkors_pl: Serio. Generalnie chłop tutaj w porównaniu do tego co było jeszcze niedawno wygląda jak pączek w maśle, jak już wcześniej napisał. Sam kiedyś wyglądałem bardzo podobnie jak odstawiłem pewne leki ze sterydami jak już napisał @niezdiagnozowany: zalewa go woda @Akos: Miałby odstawiać bo się boi i ma chwiejną psychikę co po nim widać i to też jest efekt ładowania towaru