Wpis z mikrobloga

mam pytanko czy ktos z was Mireczków i Mireczkówn ma zestaw IKEA BESTA lub coś podobnego ?

jakieś opinie ? zwrócić na coś uwagę przy konfiguracji albo czy znacie jakieś podobne alternatywy które warto rozważyć ??

źródło: https://www.ikea.com/pl/pl/p/besta-kombinacja-na-tv-szklane-drzwi-dab-bejcowany-na-bialo-selsviken-wysoki-polysk-bialy-szklo-bezbarwne-s09411097/

#ikea #besta #budujzwykopem #meble
LepiejWidoczny88 - mam pytanko czy ktos z was Mireczków i Mireczkówn ma zestaw IKEA B...

źródło: comment_1665678562i11d7A6gN8U2lh2LnDicCZ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@LepiejWidoczny88: 3,5k za to wydaje się dość dużo. Poniżej 2k złożyłbym coś podobnego od lokalnego producenta i myślę że nie odstawałoby jakościowo jakoś bardzo (nie od dziś wiadomo że ikea ma marże z #!$%@?).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LepiejWidoczny88 jeżeli nie wymagasz trwałości mebli dębowych, a trwałość mebli z PRL jest także zbyt duża, to meble z IKEA są ok. Stoją, jak poskręcasz porządnie, postawisz i nigdy nie będziesz przestawiać, to nie będą sprawiać problemów. Jeżeli przedstawiasz meble często, to nie polecam, bo one bardzo łatwo się wichrują, głównie dlatego, że tak jest chyba więcej papieru niż drewna. Ale za to są leciutkie i łatwe do własnej konfiguracji.
  • Odpowiedz
@TWezmyr: Meble z płyty nie są przeznaczone do przestawiania (niezależenie czy lepszy czy gorszy gatunek), u nas mieliśmy nawet wpisane że mebel może dwukrotnie skręcić i rozkręcić bez utraty gwarancji ale jakieś przesuwanie szaf czy komód (najczęściej jeszcze załadowanych ubraniami albo innym szajsem) to jakbyś się prosił żeby się #!$%@?ło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@LepiejWidoczny88 skręcisz i postawisz to postoją. Aby nie przesuwać. Mam od 2 lat. W tej cenie nic ładniejszego nie znajdziesz. Szuflady klikane działają. Ładne i w miarę tanie na tamten czas. I nawet mam ten sam kolor i fronty. Ale pamiętaj jak postawisz to nie przestawiaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz