Wpis z mikrobloga

@swistak91: dostaję takie kwiatki na numer w Plusie, wysyłający jest z Orange. Podobnie jak u ciebie pierwsza część SMSa jest prawidłowa, druga - pobrana z losowej (wysłanej do innej osoby) wiadomości wysyłającego. Zdarza mi się to nieregularnie. Próbowałem różnych sztuczek z ustawieniami wiadomości, nie udało mi się naprawić.
wyjaśnienia są całkiem prawdopodobne


@swistak91: szczególnie to

Nie będę tłumaczył 191 komentarzy podpiętych pod ten bug, ograniczę się tylko do podejrzeń wyartykułowanych przez jedną z osób biorących udział w dyskusji: problem może się pojawić u osób, które dużo SMSują (tj. mają długie wątki i dużo SMSów w archiwum) i do tego wysyłają długie wiadomości. Długa wiadomość musi zostać "pokrojona" na kilka SMSów a poszczególne części dostają jakieś swoje ID-ki, które potem
@Peeleejin: a na drugim biegunie jest to:

Temat był wielokrotnie poruszany i absolutnie nie jest prawdą ze jest to wina Androida. Problem jest całkowicie niezależny od OS, występuje szeroko na telefonach bez systemu. Jest wogole nie zależy od telefonu czy karty sim, występuje (gdy smsuje się naprawdę dużo) na danym numerze nie zależnie gdzie włożona jest karta SIM, niezależnie od tego ile smsów i jakich zawiera w pamięci akurat używany egzemplarz