Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 92
875 807 + 173 + 266 = 876 246

Zielone do Austrii


A nawet do trójstyku austriacko-czesko-słowackiego. Dwudniowy wypad do Brna i jazda tam po okolicach. Niestety po pierwszej od 3 lat choroby, nadal niedoleczony, ale patrząc na pogodę za okno groził mi wylew krwi do mózgu od siedzenia w domu. We wtorek dużo gruzowanka, bo przygraniczne tereny, to głównie pola, lasy i inne ujeby. Dodatkowo wjechałem przez bramę mijając się z traktorami. Zrobiłem kwadraty, chciałem wrócić, a brama zamknięta na kłódkę, a cały teren ogrodzony dość wysoko z drutem kolczastym. Przerzucenie przez ogrodzenie siebie i roweru skończyło się paroma pokaleczeniami, ale udało się. Potem jeszcze trochę gruzowania po nocy, co jest umiarkowanie zabawne i nocleg. Autem w Brnie byliśmy dopiero o 10 rano, więc niby tylko 30km brakowało, ale i tak byłem o 22, w letnich szmatkach zimno, a i najnormalniej na świecie - nie chciało mi się dokręcać. Piwko z kumplem zachęcało bardziej.

W środę Brno - Przerów, żeby połączyć klaster koło Brna do polskiej reszty. Po tej chorobie nogi kręcą mi się niezbyt żwawo, a przy wmordewindzie od Polski nie chciało mi się bardzo. No, ale udało się. I dzięki wtorkowemu gruzowanku do Austrii zielone wydłużyło się dość istotnie i robi się "europejsko".

Opus Magnum 2023 było 60 tys. czerwonych i 20 tys. zielonych, ale w sumie Austria też ładnie się wpisuje w poważniejsze tegoroczne osiągnięcie. W przyszłym roku przynajmniej Wiedeń by ogarnąć. Jeżeli ktoś z Was mieszka w #austria to może uda się odwiedzić.

Max square: 82x82
Max cluster: 20687
Total tiles: 60439

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #metaxynarowerze

Skrypt | Statystyki
metaxy - 875 807 + 173 + 266 = 876 246
 Zielone do Austrii

A nawet do trójstyku au...

źródło: comment_1665647169sk8ozIt51AExW0wDRKza1D.jpg

Pobierz
  • 20
@dzana: nie da się tego zrobić, bo jest sporo terenów (głownie poligony i kopalnie), które są niedostępne. No i brakłoby mi życia. Ale wszystkie miasta wojewódzkie jak najbardziej.
o co chodzi jeszcze w tej pasji, patrzysz na jakies krajobrazy, spedzasz jakos fajnie czas podczas tych wycieczek, czy liczy sie tylko krecenie kolami


@idainadenshigijutsusha: pan zobaczy sobie na Stravę i sam wyciągnie wnioski. Wg mnie widziałem całkiem sporo Polski i Europy, a zobaczę pewnie nawet więcej. Poznałem kilkuset Wykopków. A że przy okazji mam motywujące (mnie) cyferki, to tylko zaleta.