Wpis z mikrobloga

@royal_princess: niestety, od kiedy byle patus ma dostęp do internetu w telefonie za 150zł i nie musi mieć mózgu, to popularne miejsca w internecie stały się wylęgarnią patologii

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@royal_princess: no właśnie, dlaczego nie próbować z kimś poznanym? Oczywiście szansa na powodzenie takiego planu wzrasta po uprzednim wybadaniu w trakcie rozmowy delikwenta. To umiejętność jakiej nauczysz się korzystając z tindera, który wystawia Cię na ekspozycję ludzi z szerokiego spektrum przekroju społecznego, których w normalnym życiu nie masz możliwości spotkać - trzeba być tego świadomym i rozumieć konsekwencje.
Podchodząc do tematu spokojnie oszczędzisz sobie rozczarowań i niepotrzebnych stresów.
@royal_princess: juz lepiej iść samej do pubu, niż szukać przez internet. ja na tinderach/badoo spotykałam się tylko z typami, którzy albo wyżel srali niż mieli dupę, albo z kompleksami które ja bym musiała leczyć, albo takich, którzy dowiadujac się że spoko ogarniam swoje życie w pojedynkę, zaczynali próbować mi w nim wszystko zmieniać albo udowadniać, że bez faceta sobie nie poradzę xd znam pary, które są małżeństwami teraz a poznaly się