Wpis z mikrobloga

@virusriddle: 95% kondycja ale jest bateria z 2018 a auto z 2007. Jeszcze właściciel we Francji wymieniał ja mam go od 2021 dopiero.
Dlaczego wymieniał nie wiem, nie wnikam xd Być może stał długo nieużywany i ogniwa się rozładowały i padły, może się przegrzała bateria i padła? Ciężko powiedzieć, te baterie raczej rzadko padają a jak padają to zwykle po ok. 15latach, niektórzy ponoć ponad 500-600k na jednej baterii robią.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SerTrapistow: zawsze beke cisne z tych oszczednych hybryd xD 43l po obecnych cenach to 300zl ;) a ja tymczasem na LPG ów 1000km robie za 250zl majac przy tym oszczednosci na samym zakupie samochodu bo ofc hybrydy drozsze
@SerTrapistow: wiem, rozważałem to ;) jednak z kalkulacji wyszło mi, że okres zwrotu z takiej inwestycji byłby zbyt duży dla takiego typka jak ja ;) nie mniej zdaję sobie sprawę, że już w chwili obecnej praktycznie nie ma alternatywy na tanie latanie niż hybryda bo ostatni tani w eksploatacji i solidny silnik nadający się do gazowania zniknął z rynku w 2019 roku (1.6 valvematic)