Wpis z mikrobloga

Pandemia się skończyła, przypomnijmy sobie zatem najbardziej szurskie pomysły ludzi którzy wierzą nauce:

- Noszenie masek na zewnątrz
- Zamknięcie lasów
- Testowanie na covid i czekanie na wynik 5 godzin ludzi którzy właśnie mieli udar i liczy się dla nich każda minuta
- Szczepienie dzieci i młodych ludzi na wirusa który nie jest dla nich groźny
- Zamknięcie siłowni chociaż dobra forma fizyczna eliminuje ryzyko związane z covid-19
- Testy masek za pomocą spryskiwacza do kwiatków
- Zaniechanie leczenia innych chorób oprócz C-19
- Wprowadzenie paszportów covidowych przy braku dowodów że mają one jakikolwiek wpływ na rozprzestrzenianie się wirusa
- Szczepionka która wg nauki chroni przed zakażeniem się ale jednak nie
- Zakładanie maski kiedy wstaje się od stolika w knajpie i idzie do kibla
- Wizyta w przychodni rezerwowana stukaniem kijem w szybę

A tymczasem jedyna partia która się temu sprzeciwiała była przez wykopków wyzywana od szurów XD

#bekazcovidian #koronawirus #konfederacja #medycyna #szczepienia #bekazlewactwa
Viado - Pandemia się skończyła, przypomnijmy sobie zatem najbardziej szurskie pomysły...

źródło: comment_1665564399A7EdFZgy3l0oAzcwbsj76Y.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Viado:

A gdzie ja napisałem że nie mutują?


Bo cały Twój wpis napisany jest tak, jakby COVID nigdy nie był grozny. Po drugie co mają decyzję polityków do wiary w naukę? Większość naukowców to akurat krytykowała sposób w jaki PiS podchodzi do pandemii.
  • Odpowiedz
A tymczasem jedyna partia która się temu sprzeciwiała była przez wykopków wyzywana od szurów XD


@Viado: fuck, gdyby nie to ostatnie zdanie to bym się zgodził z wpisem, ale sumienie nie pozwala mi jakkolwiek stanąć w obronie rusofilków z knfederassiji.
  • Odpowiedz
@Viado:

Zamknięcie siłowni chociaż dobra forma fizyczna eliminuje ryzyko związane z covid-19


Otóż to. Jeden z bardziej wymownych dowodów na to, że tu nie chodziło o nasz zdrowie.
  • Odpowiedz
Pandemia się skończyła

@Viado: co x


@Viado: Wpuszczenie Ukraińców bez szczepień, badań, zaświadczeń. Skutkujące... absolutnym brakiem wzrostu zachorowań na covid.
  • Odpowiedz
@Viado: Możecie już #!$%@? skończyć z tym covidem? Jak to jest, że ciągle się skarżyliście, że media mówią tak dużo o pandemii, a sami mówią 100x więcej. Dosłownie CODZIENNIE na Wypoku wpisujecie covid to, covid tamto, covid sramto.
  • Odpowiedz