Wpis z mikrobloga

Wchodzę sobie na social Adrian Carnivore, w celu sprawdzenia, czy po 3 miesiącach otrzymał już wyniki na obecność środków niedozwolonych, a tu chłop sobie filmiki z milfami nagrywa.
No i finalnie nie znalazłem żadnych wyników :/
Czy coś mnie ominęło, czy po prostu 3 miesiące czasu, to zbyt mało i jeszcze ich nie otrzymał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #sterydy
Red_Ducc - Wchodzę sobie na social Adrian Carnivore, w celu sprawdzenia, czy po 3 mie...
  • 15
  • Odpowiedz
@Red_Ducc: Albo zaufać mi bo widzę się z nim kilka razy w tygodniu i nie ukrywałbym tego, bo po co. Albo poczekać rok aż wystartuje po raz kolejny. Ban byłby chyba 15 letni w tej federacji, jako że wymagają 15 lat naturalności żeby startować.
  • Odpowiedz
@Red_Ducc:

finalnie nie znalazłem żadnych wyników


A co to za różnica, jest masa dyscyplin, federacji różnych sportów gdzie są testy i czy to znaczy, że wszyscy tam są bez dopingu? No nie.

Czy jest na bombie czy nie, co za różnica tak na prawdę. Wiadomo, #!$%@? fejk naturali, ale jest już tyłu ich jako influencerow, wiec kolejny różnicy nie zrobi.

Dziwne, że nie było tyłu genetycznych freakow naturali zanim się okazało
  • Odpowiedz
@Red_Ducc: ja #!$%@?, weź tego nie postujXD nic mnie tak nie #!$%@? jak tacy ludzie z zerową wiedzą o dietetyce #!$%@?ący jakieś głupoty o keto czy innych karniworach. Obrzydliwe półgłówki będące na równi z antyszczepami.
  • Odpowiedz