Wpis z mikrobloga

Raport po kolejnym zakupie, drugim już, miesięcznego abonamentu na #tinder (voucher za 57zł z allegro):

MAX DWIE PARY PRZEZ CAŁY MIESIĄC, z czego z każdą max dwie wiadomości wymieniłem i cisza

To brutalne podsumowanie mojej wartości a właściwie tego jaki bezwartościowy jestem

Przecież jak jebnę wylogowanie to wszyscy będą mieli to totalnie gdzieś

Jak dwa lata temu pisałem że po 30stce nie ma życia w samotności i trzeba obowiązkowo sznurek wokół szyi obkręcać to wykopki pisali że się wszystko ułoży itp.

Ehh, wiedziałem że to kłamstwo ale jednak dałem się oszukać

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 6
@smutny_login Kolego nie wszystko stracone, mówię z doświadczenia. Też już wielokrotnie chcialem się poddać, pisalem tutaj wysrywy o byłych miłościach aż w końcu los się odmienił. Nigdy nie jest za późno na szczęście i nie mówię tego złośliwie. Nie poddawaj się i powodzenia Kolego
@smutny_login: związek to nie dziwka ze jest na zawołanie. Obecnej twarzy/sylwetki nie oszukasz jeżeli w tym jest problem. Charakteru i sposobu bycia tez nie oszukasz. Czy pętla to rozwiązanie? Lepiej zmienić swoje życie o 180 stopni lub szukać szczęścia w życiu singla.