Wpis z mikrobloga

Gdzie najtaniej można zdobyć bilet lotniczy w dwie strony (razem z walizkami) na #teneryfa ? Jest szansa na jakieś negocjacje z biurem podróży na loty czarterowe jeśli weźmiemy 8 biletów (czy może podwyższą nam cenę)?

Jedynie widzę na stronie Wizza po 2700 zł i Itaka po 2000 zł. Chyba, że są to standardowe ceny na ten kierunek.

#loty #podrozujzwykopem #podroze #tanieloty
  • 8
  • Odpowiedz
@zaxang:
Bilety na teneryfę mają szalenie wysoką cenę obecnie. Z bagażem podręcznym da się taniej lecieć z przesiadką. Jak chcecie z rejestrowanym, to poszukaj z Okęcia/Modlina/Berlina/Wiednia. Ewentualnie przelot na inną wyspę np. Fuerteventurę i dolot air canarias na teneryfę lub prom last minute.
  • Odpowiedz
@zaxang: ja szukalem lotow na Teneryfe dla rodziny 5-cio osobowej jakis miesiac temu. Wylot praktycznie z calej Polski +Berlin i Praga daty 14-21.10.22. Najtaniej co znalazlem to 12000zl. Chore ceny! Taniej okazalo sie leciec do Manchesteru przespac noc w hotelu i rano na Teneryfe. Powrot takze Manchester 6h czekania i lot do PL. Jednak znajomi sie nie zdecydowali bo za duzo komplikacji. Oprocz tego patrzylem loty przez Madryt, Barcelone i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaxang: jeśli może być z przesiadka to popatrz na loty do Barcelony lub Londyn i potem na kanary, można sobie zawsze zrobić większy odstęp na zwiedzanie. Jeśli bezpośrednio to chyba najtaniej Wizz z Warszawy, chyba że może być na fuerte
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaxang: ja dzisiaj lecę Wizz. Niby 700 zł za osobę, ale z miejscami i bagażem wyszło 2k łącznie. I tak nieźle.

Tak od ręki to chyba trudno wyłapać, ja polowałem na promki.
  • Odpowiedz