Wpis z mikrobloga

Ja wiem że tutaj ludzie którzy palą to podludzie, raki i tak dalej, ale ogarnijcie się xD. Zwykłe #papierosy, faktycznie śmierdzą, ale do czego zmierzam. Byłem w weekend u kumpla, chciał pochwalić się nowym kwadratem. Odpaliłem w salonie (przy alko, wiadomo) #iqos, to się totalnie #!$%@?ł i powiedział żebym szedł z tym na balkon. Podgrzewacze tytoniu nie śmierdzą, dodatkowo mówiłem mu że nie będzie żadnego osadu na meblach. Zapaliłem potem jeszcze drugiego, to kazał mi wyjść i nie odzywa się do dzisiaj xD
#bekazpodludzi
  • 81
  • Odpowiedz
@tanie_wino:

Najpierw piszesz

Ja wiem że tutaj ludzie którzy palą to podludzie, raki i tak dalej, ale ogarnijcie się xD


A potem coś w stylu

Zachowałem się jak podludź i kumpel śmiał śmieć się obrazić.


I jeszcze ten tag XDDD
  • Odpowiedz
@tanie_wino: Nie wiem czy to iqos czy jakieś inne gówno, ale śmierdzi to takim spalonym popcornem pomieszanym z gównem. Jakby ktoś sraczki dostał. Już lepszy zwykły epet, bo jest "w miarę" bezzapachowy lub jeśli liquid jest owocowy to nawet znośnie pachnie.

Ale ze wszystkim można przesadzić, tak i z tym ostatnim. Jak ktoś odpali machinę wielkości alternatora do e36 to też bym #!$%@?ł xD.

Zasada jest taka, jak komuś coś przeszkadza
  • Odpowiedz
@tanie_wino: IQOS śmierdzi jak z dupy. Tzn paliłem to bo wydawało mi się faktycznie mniej śmierdzące od fajek. I tak jest dla palącego. Odzwyczaiłem się od tego dziadostwa i teraz jak ktoś to obok pali to mnie skręca ze smrodu.
Druga sprawa, że żadnej efajki, mini dymka czy całej szlugi nie wypada u kogoś palić jak ten sobie tego nie życzy. Nawet głupi efajek zostawia mglistą powierzchnię wszędzie gdzie opadnie dym.
  • Odpowiedz