Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: Nie wszystkie Ukrainki są ładne, tak samo jak Polki Włoszki i hiszpanki xd
Ta akurat mi się podoba, może dlatego ze lubię ciemne włosy i ciemne oczy? A może po prostu mi się spodobała? Oczywiście wykopek się już zesrac musiał XD
  • Odpowiedz
@dondonu Kiedy p0lka oddaje się Mokebe po kilku minutach znajomości to jest silną wyzwoloną kobieta i nie masz prawa jej oceniać

Jak polak weźmie sobie Ukrainkę po 2 miesiącach filtrowania i tworzą szczęśliwa parę to jest przegrywem, frajerem, incelem, faszystą, ruską onucą i na pewno desperat. Czego #!$%@? nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
A jak polski biorą się za wacki mokebe lub innych to już patriotyzm? ( ͡°(


@dondonu:

Tak tak, wszystkie różowe lecą na Mokebe i biedni Polacy muszą wiązać się z Ukrainkami xD

Robicie z igły widły jako usprawiedliwienie dla waszej hipokryzji.
  • Odpowiedz
@szczeki32:

Bo wygląda jak rasowe suczysko p0lka z twarzą typu bitch face, mi by się zapaliła lampka że to księżniczka o którą należy zabiegać i nie stać cię na ten luksus, gdzie wy takiej lampki nie macie a potem kwik że zdradziła, wrobiła w alimenty i jeszcze zmyśliła przemoc domową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szczeki32:

Ruchacze powinni mieć tatuaż na głowie że to ruchacz i taki powinien należeć do kasty ruchaczy, która nigdy nie założy rodziny tylko może jedynie liczyć na przygodny seks z dziwkami, żeby taki zepsuty facet nigdy nie tknął kobiety, która chce związku, bo taki Facet nie umie kochać, po tylu kobietach ma wypaczone patrzenie na kobiety i nie umie w miłość, on nie widzi już człowieka tylko dziurę.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Jakiej hipokryzji, tak, chodzimy do prostytutek, inni się wiążą z Ukrainkami. Tylko, że ja przynajmniej nikomu do łózka nie zaglądam, ale kobieta, która mogła spać z 10 facetami pisze, że nie związałaby się z facetem korzystającymi z prostytutek, ale sama mogła być walona i obspermiana, łykająca? To jest hipokryzja.
  • Odpowiedz
@dondonu:

10 facetów to nie to samo co 10 wizyt u 5 różnych prostytutek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szczeki32:

Co jest z nim nie tak, że brzydziłby mnie ruchacz, dla którego seks ze mną nie różniłby się od seksu z mnogością kobiet przede mną i ciężko byłoby mi go zaskoczyć, szybko bym go zbudziła, nie byłby mi wierny ani szczery, do tego obrzydliwie zużyty?
  • Odpowiedz