Wpis z mikrobloga

@bialaowca: a na to pytanie, to Szanowna Pani, bedzie laskawa sobie sama odpowiedziec.

Ja tu tylko wklejam artykul z wroclawskiej, nie do mnie nalezy ocena, kontestacja, tudziez darcie koszuli przed urzedem miejskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie do mnie nalezy ocena,


@PurpleHaze: i dlatego dałeś taki a nie inny komentarz o #!$%@?łku? Dla mnie to jak najbardziej ocena. Pomijam błędy w zarządzaniu Wrocławiem tego Pana, ale co jest złego w tym, że kupił dom od tego, od którego kupił?
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: plus żona Kaliszczaka została awansowa z księgowej na prezesa Zoo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tego chyba nie było w akcie notarialnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bialaowca: piszac #!$%@? pilem do ogolnej sytuacji w miescie, w ktorym zyje sie co raz bardziej gownianie.

Rownie dobrze moglbym napisac, i tak sie zyje w tym Wroclawiu, na jedno by wyszlo.

Dla mnie sytuacja z artykulu, biorac pod uwage dziwne pozyczki po spolkach miejskich, sponsorowanie (lub nie) klubow zaleznie od widzimisie, oraz upychanie znajomych krolika po spolkach miejskich, jest patologiczna.

Z jednej strony nic mi do tego, kto jak dysponuje
  • Odpowiedz
warto by sie przyjrzec tematowi


@PurpleHaze: ok fair enough, ale jak spojrzeć na wpisy choćby na mirko w tym temcie, było również na głównej, to wyrok już zapadł i to mnie w tym wszystkim najbardziej mierzi. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@bialaowca: a jak wyrok mógł nie zapaść, jak gość kupił to za 800k mniej, niż najtańszy dom na Biskupinie w przedziale 230-250m2, który możesz znaleźć na otodom xD (z Sępólna nic do tej kwoty nie znalazłem, a to zaraz obok, więc mi się już nie chciało)? W tej cenie są domy na Leśnicy xD

Dodatkowo wiadomo, że miasto sponsoruje Spartę. Przecież pies by się połapał w tym, co się wydarzyło.
  • Odpowiedz