Wpis z mikrobloga

Kurde, wykopki może zaczna kleić bazę, że cały ten pisowski dobrobyt, z rozgrzana do czerwoności budowlanka, ktora to dawal kolosalne wplywy do budżetu, to to był cały plan refinansowania socjalizmu w wykonaniu PiSu. Bo Polak przecież nie ma marzenia otwierania firmy, tworzenia, produkowania. Polaka marzeniem jest dom, baba, dzieciok. I to zabawne, bo kazdy sie do tego przylozyl, ale najpierw dali dzieciom, potem dali madkom, teraz dali kredyciarzom.
A zaplacimy za to
  • Odpowiedz
@Lonesome_road

" By móc to spłacać, wynajmuję moje mieszkanie i wziąłem drugą pracę. Łącznie zarabiam 4,5 tys. zł. "
Gościu brał 1500zł raty kredytu zarabiając najniższa krajową (skoro zarabia na 2 etatach 4.5k ) ;_; mądrze xD
  • Odpowiedz
to ty jeszcze raz przeczytaj, bo chyba nie zrozumiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrBoston:
Dobra, weź już mnie nie taguj jeśli łaska bo myślałem, że ktoś mi w temacie odpisał, a to znowu jakiś pajac swoje ego leczy...
  • Odpowiedz
@Lonesome_road:

Kredyty się spłaca i nie ma że boli. Ale za takie zagrania jak to opisane w artykule to szefów banków trzeba karać, karać i jeszcze raz karać.

Gdy podpisywałem umowę kredytową, bank nie chciał dać mi rat stałych, bozarabiałem o 300 zł za mało. Dziś nie przeszkadza mu, że płacę ratę wyższą o 2 tys. zł — żali się jeden z rozmówców Onetu
  • Odpowiedz
@Sabr: Częściowo się zgadzam, ale moim zdaniem zdolność na raty stałe i zmienne powinna być wyliczana identycznie, tzn. wyliczamy obie jak do tej pory i bierzemy minimum jako finalną zdolność. Wtedy gościu z artykułu nie dostałby w ogóle kredytu na taką kwotę.
  • Odpowiedz