Wpis z mikrobloga

Według tego bardzo legitnego artykułu gość pracuje na dwa etaty i zarabia 4,5k netto płacąc 3,6k raty. Płaczę w onecie, ze nie daje juz rady i jest to ogromny problem.

Przed podwyżkami pracował na jeden etat, załóżmy, ze zarabiał 3k (albo jeszcze mniej), a rata wg tego co mówi wynosiła 1,5k, czyli 50% zarobków, dodajac czynsz i rachunki zostawało mu max 1k na życie na miesiąc.

Oczywiście wtedy nie było to problemem, Halina bierzemy pod korek, a teraz to wina banku i bedziemy strajkować xDD

https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/kredytobiorcy-chca-wyjsc-na-ulice-czuja-sie-oszukani-moja-zyciowa-porazka/5t9ly6w,79cfc278

#nieruchomosci #kredythipoteczny #inflacja
  • 43
  • Odpowiedz
Szybko wymiękłeś, a taki kredyciarski kozak byłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francoisinho:

Kasa z góry dla osoby do której nie mam żadnego zaufania? Nie dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwłaszcza, żę pamiętam twoje poprzednie wyszukiwania i łagodnie mówiąc- źle ci poszło. Możę i znalazles drozsze, ale
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: sam prosisz się o szukanie mieszkania, więc logiczne, że kasa z góry, gdy mam do czynienia z niewypłacalnym kredyciarzem. Interesuje mnie wyłącznie oferta finansowa, a pieniędzmi (jak to u kredyciarzy bywa) nie dysponujesz.

Poprzednie wyszukiwanie udane w 100%, w każdym okresie, w którym chciałeś, znalazłem tańsze mieszkania niż twoja rata kredytu.

Oferowałem 100 pln na szczytny cel.

Pokażesz w którym miejscu to oferowałeś? Istnieje podejrzenie, że po raz kolejny
  • Odpowiedz
Pokażesz w którym miejscu to oferowałeś? Istnieje podejrzenie, że po raz kolejny zabrakło ci umiejętności czytania i pisania ze zrozumieniem.


@francoisinho:

Ponawiam propozycję- znajdziesz mi tańsze mieszkanie w moim mieście w podobnym standardzie przy takim koszcie jakbym miał kredyt na 30 lat to przeleję 100 pln na armię ukraińską- podejmiesz się? Możesz szukać tak jakoś cen z pierwszego kwartału 2022 byś nie narzekał, że potem
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: W dupie mam 100 zł na armię ukraińską xD tylko i wyłącznie rynkowa stawka płatna z góry, biedaku-kredyciarzu.


Pokaż, że nie jesteś tak ograniczony umysłowo jak myślę, że jesteś i pokaż, gdzie pisałeś o 100 pln na szczytny cel zanim napisałeś, że już oferowałeś to wcześniej. Jeśli nie potrafisz tego wskazać to jesteś o wiele wiele głupszy niż zakładałem po twoich ostatnich gównowpisach.
  • Odpowiedz
W dupie mam armię ukraińską xD tylko i wyłącznie rynkowa stawka płatna z góry, biedaku-kredyciarzu.

Może być na cel charytatywny, ale na pewno nie ukraiński.


@francoisinho:

WOŚP? I nie zamierzam płacić stawki rynkowej za coś czego nie
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Powtarzam po raz kolejny - pokaż, że nie jesteś tak ograniczony umysłowo jak myślę, że jesteś i pokaż, gdzie pisałeś o 100 pln na szczytny cel zanim napisałeś, że już oferowałeś to wcześniej. Jeśli nie potrafisz tego wskazać to jesteś o wiele wiele głupszy niż zakładałem po twoich ostatnich gównowpisach.

  • Odpowiedz
tym samym udowodniłeś, że szkoda na ciebie czasu - masz problemy umysłowe i piszesz sugerując, że pisałeś coś, co nie istnieje. Pytam poważnie, potrzebujesz pomocy specjalisty? Wielu kredyciarzy ma teraz problemy psychiczne, nie ma się czego wstydzić.


@francoisinho:

powiedział ten który ciagle sugeruje coś co nie istnieje
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: czyli potwierdzasz, że masz problemy umysłowe, jaśniejszego dowodu już nie będzie.

Potrzebujesz jakieś pomocy psychiatrycznej w związku z kredytem, z którym sobie nie radzisz? Jego wpływ na twoją psychikę widać gołym okiem nawet przez internet.

  • Odpowiedz