Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, przedstawiam Państwu Cezarego ( podobno Puszek bardziej mu pasuje ale to ja go łapałam w krzaczorach i to mi przegryzł rękawicę picrel - więc dla mnie zostaje Cezary).

To ofiara wypadku komunikacyjnego, ale po godzinach pracy urzędu, więc systemowej pomocy dla niego nie ma. (Może to i lepiej bo tak między nami to już by biegał za tęczowym mostem). Ja dzisiaj miałam nic nie robić, bo instalowałam u mnie na tymczas Colę, ale co zrobisz Bożenko nic nie zrobisz, zdezynfekowałam transporter i jazda.

Kocio z niewładnymi obydwoma łapkami, wg dziewczyny która go znalazła próbował w tym stanie wspinać się na drzewo.
Skitrał się w krzaczorach ale po kilku minutach przedzierania się udało się go złapać.
Nie było czasu na oględziny - dopiero w lecznicy okazało się że jedno złamanie jest otwarte ()

Lekarze spróbują ocalić też tą łapkę. Przed nim operacja, dwa tygodnie w lecznicy i z miesiąc życia w klatce…


Cezary na leczenie zbiera tu

Poza tym gmina nr1 dalej nie wysłała zgłoszenia szczeniora znalezionego w lesie 1.10 przez patrol policji bo nie ma notatki o którą nie wystąpiła XD

Gmina nr2 za to miło poprosiła o pomoc i z uwagi na parwowirozę w schronisku zdecydowaliśmy się tej pomocy udzielić - czyli dajemy tymczas a gmina pokrywa koszty przygotowania psa do adopcji, niedługo będę Wam mogła przedstawić Imbirka :)

Cola czyli mój aktualny tymczas ma się super, ciekawska to i dziwna koteczka (nie podejdę do Ciebie człowieku za nic ale jak wsadzisz łapę do kennela to już zacznę mruczeć). Ale o Coli i Imbirze będą osobne wpisy.

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - Dobry wieczór, przedstawiam Państwu Cezarego ( podobno Puszek bardziej mu p...

źródło: comment_16654269213aINs4glKRWYPOlKgLxjDy.jpg

Pobierz
  • 54
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chixi: nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie, ale w przypadku gdybym znalazł rannego zwierzaka to gdzie powinienem to zgłosić? Nie zdarzyła mi się taka sytuacja ale na wszelki wypadek wolałbym wiedzieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)