Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie trzęsie jak zachodnia "pacyfistyczna" narracja typu Musk czy Waters. Niestety po dzisiejszych atakach jeszcze mocniej to przybrało na sile. Nawet na koncie Zełeńskiego mnóstwo tego gówna, zrównującego go z putinem w stylu czemu nie chcesz negocjować, zabijasz niewinnych ludzi itp. Kremlowe trolle na pewno też swoje robią, ale niestety mnóstwo "normalnych" ludzi siedzących po drugiej stronie oceanu i umoralniających na tematy, o których nie ma pojęcia.
#ukraina #rosja
Pobierz
źródło: comment_16654085332WvsU0KDs22QuGobEldaHJ.jpg
  • 11
@lkg1: Mnie najbardziej rozklada na lopatki prawicowa konsekwencja ideologiczna.
Patrz, przed wojna LATAMI trabili o tym jaki to zachod jest slaby, ze putin i rosja i chiny to sa potengi i ze NATO nie jest juz sojuszem militarnym, a unia europejska tylko niszczy europe. Gloryfikowanie sily i mocy sprawczej bylo tematem numer jeden prawakow w debacie publicznej jezeli chodzilo o doslownie cokolwiek, non stop mowili o tym ze trzeba stawiac sie
@lkg1: Oni po prostu nie znają Ruskich, myślą, że jak Ukraina odda Donbas to wszystko będzie git, Rosja wróci to bycia stacją benzynową - business as usual. Niestety realia są takie, że jeśli teraz się im odpuści to będą sięgać dalej, ich cel to zdobycie całej Ukrainy, a nie tylko Donbasu.
@lkg1: Jakbyś na jednym takim kretyńskim tweecie czy wpisie gdziekolwiek mógł zarobić na giełdzie np 300mln$ w ciągu 2 dni wyłącznie dzięki temu motłochowi który czyta takie wysrywy, zaryzykuję stwierdzenie że jednak poszedłbyś na taki układ. Ten człowiek to w sumie nie wiem jak to opisać Instagramizacja giełdy? Kto następny?