Wpis z mikrobloga

Redpill to tylko idea, fantazy, sci-fi, bowiem w rzeczywistości laski nie chcą dziadów starszych o 5 lat, popytajcie nawet mirabelki. Żadna zdrowa i ładna, mająca szeroki wybór facetów nie wybierze podstarzałego, siwego redpillowca z zasobami, w wieku 30-40 ze słabymi już genami (oznaki starości) mając do wyboru lepszą wersję - młodego, silnego, wysokiego, ostroszczękiego, pędzlowatowłosego, wzrostaka rówieśnika bez zasobów w wieku 20-25 lat.

Geny są najważniejsze dla kobiet, ale młodość też jest ważna. Młodszy chad do 30 ma lepsze geny niż chad po 30, a co dopiero normik/przegryw. A inna kwestia jest taka, że laski są bardzo społeczne i jedno z nielicznych backdoorów na oszukanie NATURY czyli blackpilla jest to, żeby podobać się jej koleżankom. Jest to praktycznie niemożliwe, ale jeżeli jesteście 4/10 i każda jej koleżanka na was leci - to automatycznie ona tez zacznie, bo kobiety mają połączony gadzi mózg (hive-mind) i praktycznie wszystkie mają te same poglądy, gust - zresztą sami dobrze o tym wiecie jeśli nie wierzycie w #cope

Wracając do tematu - kobiecie bardzo zależy na opinii znajomych, kuzynek, matek, ciotek i tak dalej, z tego powodu kobieta będzie zawsze spotykać się z 3-5 lat starszym facetem MAX żeby nie mieć przypału na weselach, komuniach, bankietach i innego tego typu imprezach. Nigdy na takiej imprezie nie spotkacie tam ślicznej 25 latki z podstarzałym, 40-letnim siwym redpillowcem, taka prawda. Jedyny wyjątek to kobiety ultra zaburzone - daddy issues, DDA, borderline itd - jeżeli zależy wam na normalnej kobiecie to jednak takie coś nigdy się nie zdarzy, dla każdej zdrowej kobiety bariera 10+ lat różnicy wieku jest nie do przejścia.

Jestem przekonany, że osoby naiwnie wierzące w redpill kończą potem tragicznie, z depresją, samobójem. Wyobraźcie to sobie - macie te 25 lat, małe powodzenie u kobiet, skupiacie się w 100% na kasie, karierze, barberze, kursach tańca, PUA, udawanie alpha i innych typowo redpillowych sprawach. Obiecane wam są 10-15 lat młodsze 20-25 latki 7/10 minimum w swoim PRIME. Przez 10 lat ostro tryhardujecie, maxxujecie wszystko co się da. Wybija wam 35 rok życia, mimo dobrej diety, macie sporo zmarszczek, zakola, siwizna, łysa glaca, brak kondycji, spadek tescia, problemy z konarem, brzuszek i tak dalej (istnieje 5-10% facetów, którzy w wieku 35 lat wyglądają na 20, ale nie oszukujcie się, że to jest takie powszechne - to jest margines, wyjątek od reguły i raczej was to nie spotka). Czekacie na swoje 20-25 latki mając mase zasobów/kasy - jedna, drugia, trzecia, setna, dwusetna - każda daje wam kosza i wybiera biedaka rówieśnika, który ma bujną, gestą fryzure ala pędzel na głowie. Jedyne zainteresowane wami kobiety to te 3-5 lat młodsze, czyli kobiety 30+ samotne matki, rozwódki, które widzą w was B-ATM. Jak to się skończy? Depresja, samobój, albo jeszcze gorzej! Porzućcie ten #cope

Często brak oczekiwań jest lepszy, niż duże oczekiwania i potem spore rozczarowania - czyli redpill

A jak ktoś uwierzy w #blackpill? To wie, że its over i tak czy siak. Taka osoba i tak oczekuje, że życie będzie słabe. Pozornie ktoś powie, że to źle, ale zastanówcie się dobrze. Taka osoba zacznie dbać o siebie dla samego siebie, zmienia się priorytety, zacznie zarabiać kasę i robić to co lubi, nadwyżka kasy pójdzie na divy. Nie będzie pajacował dla kobiet, starał się dla nich, nie będzie oczekiwał ślicznych 20-25 latek. Jeżeli w jego życiu pojawi się laska, albo dojdzie do sporych zarobków - to są rzeczy których nigdy nie oczekiwał, a więc gdy się pojawią to będzie zadowolony i zaskoczony, gdy się nie pojawią - to nic się nie stanie, bo i tak zakładał najgorze.

Gdy oczekujesz nic, a potem się coś pojawia - czujesz satysfakcje, radość. Gdy się to nie pojawia - to nic nie czujesz, bo nic nie oczekiwałeś.

Ludzie źle zakładają, że blackpill jest zły bo nie oferuje rozwiązania. Nie prawda. Blackpill jest realistyczny. Redpill to myślenie życzeniowe.

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
  • 60
faceci nieustannie badają kobiecy gadzi mózg, to nie moja wina, że twoja płeć zamiast poszerzać wiedzę robi jakieś pierdoły


@Pozytywny_gosc:

I znowu manipulujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Badania mózgu są prowadzone na obu płciach, przez naukowców obu płci. Tylko stronnicze środowisko inceli wyszukuje te informacje, które można nagiąć do swoich wizji różowych i niebieskich, przeinaczyć i dać swoją interpretację wyników badań, dopisać parę blackpillowych związków frazeologicznych i
@Pralko-suszarka: dlaczego po tylu latach traktowania mnie jak jakichś teoretycznie istniejących kobiet z wymyślonymi przez tworzących te teorie facetów cechami, gdzie ode mnie oczekiwano udowadniania że nie robię czegoś tam/nie myślę w sposób jakiś tam, ba, gdzie muszę prostować własne proste wypowiedzi bo zawsze znajdzie się ktoś, kto dopowiada do moich postów jakieś inne znaczenie, mam facetów traktować jako każdego z osobna? Nie chce mi się już ( ͡° ͜
@AlienFromWenus czasem zdarzy Ci się napisać coś z sensem. Tyle, że faktem jest też iż kobiety są bardziej ,,grupowe", a faceci bardziej ,,indywidualistyczni". Kobieta z natury prędzej dostosuje się do towarzystwa i jego opinii aby nie zostać wykluczoną, a mężczyzna przeciwnie - prędzej się postawi i będzie bronił własnych przekonań nie bojąc się wykluczenia. Są wyjątki od reguły i to jest zgeneralizowane oczywiście ale tak tylko piszę jaka postawa jest bardziej prawdopodobna
@AlienFromWenus na dodatek faceci mają też o wiele bardziej różnorodne wartości i stąd spotkasz: cuckoldów którzy mają autentycznie takie wartości, że samotne madki są spoko do związków (u kobiet praktycznie nie ma odpowiednika), tradycjonalistów-konserwatystów czyli tych co chcą kościelny ślub, zasadzić drzewo itd., lewicowców co by najchętniej chcieli pootwierane związki, feministów którzy popierają to nie wiadomo po co i dlaczego (u kobiet praktucznie nie ma odpowiedniczek czyli ,,redpilliczek" czy coś w tym
Kobieta z natury prędzej dostosuje się do towarzystwa i jego opinii aby nie zostać wykluczoną, a mężczyzna przeciwnie - prędzej się postawi i będzie bronił własnych przekonań nie bojąc się wykluczenia. Są wyjątki od reguły i


@Ksut_Melodi:

Jeśli ktoś jest właśnie tym wyjątkiem wśród swojej płci to znaczy że jest jakiś niedorozwinięty?
@AlienFromWenus nie, to znaczy, że jest normalny/a. Chodzi o to, że większość osób z jej/jego płci robi w ten sposób, a on/ona robi jak mniejszość (w niektórych przypadkach), albo, że pomimo większego prawdopodobieństwa na dane zachowanie ta osoba zachowuje się w odmienny sposób. Nie świadczy to o niej ani pozytywnie ani negatywmie dopóki nie ustalimy o co konkretnie chodzi
@AlienFromWenus mi też to nie pasuje w niektórych przypadlach. No. Gdy dziewczyna zrobi z siebie chłopa nie wiadomo po co. Nie protestuje bo jej wybór i jej życie ale jestem przeciwny i ona jest dla mnie wykluczona jako potencjalna partnerka dla mnie i wgle. Podobnie mam do rozwiążłych pań, p0lek księżniczek itd. Też mi nie pasuje ale nic z tym nie można zrobić tylko żyć dalej swoim życiem i zignorować i uj.
Powiesz, że alimenty powinny być zlikwidowane bo dobrzy rodzice i tak będą płacić na dziecko z własnej woli - praktycznie każda kobieta się oburzy i jeszcze zarzuci Ci szufladkę ruchacza-alfa co by chciał zapłodnić i zwiać.


@Ksut_Melodi:

Powiesz że aborcja tak, ale nie finansowa, że jak kobieta chce dziecka a facet nie to on i tak ma płacić albo że do wojska tylko faceci to też większość facetów się oburzy, oburzają
@Pralko-suszarka: ogół mężczyzn też nie jest jakiś pełny wyjątków, na tagu Przegryw to każdy używa tych samych argumentów jakby był zaprogramowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wykopie ludzi oburzają rzeczy które nie wiadomo dlaczego ich oburzają (powiem, że nie lubię dzieci to jakis Wykopek płci męskiej na pewno taki się choć jeden znajdzie który będzie mnie obrażał jakbym stanowiła zagrożenie dla jego potomstwa, choć na logikę nie
Powiesz, że alimenty powinny być zlikwidowane bo dobrzy rodzice i tak będą płacić na dziecko z własnej woli - praktycznie każda kobieta się oburzy i jeszcze zarzuci Ci szufladkę ruchacza-alfa co by chciał zapłodnić i zwiać.


@AlienFromWenus

Powiesz że aborcja tak, ale nie finansowa, że jak kobieta chce dziecka a facet nie to on i tak ma płacić albo że do wojska tylko faceci to też większość facetów się oburzy, oburzają się
Powiesz, że alimenty powinny być zlikwidowane bo dobrzy rodzice i tak będą płacić na dziecko z własnej woli - praktycznie każda kobieta się oburzy i jeszcze zarzuci Ci szufladkę ruchacza-alfa co by chciał zapłodnić i zwiać.


@AlienFromWenus

Czyli że więcej kobiet myśli o tym by znaleźć bolca i mieć dziecko a mało o kosmosie i moralności?
W sumie znam kilka dziewczyn z którymi mogę o tym porozmawiać, ale wszystkie są poznane na
@AlienFromWenus ja chętnie będę się przekonywał o wyjątkowości jakiejś różowej ale to będzie różowa która jest mną zainteresowana tak faktycznie. Co do reszty nie ma na to po prostu czasu. Tak samo jak Wy nie macie czasu na przegrywa stulejarza i też uznajecie z góry, że wszyscy są tacy sami. Ty jest akurat pewna równość w postrzeganiu, chociaż to moje podejście raczej mniej dyskryminuje.