Wpis z mikrobloga

ta zamiana aktorow to jest jakis niesmieszny zart, Emily Carey grajaca mloda krolowa jest 100 razy lepsza aktorka, ma duzo wiecej wdzieku, jest ladniejsza, na jej zastepczynie Olivie cooke patrzec nie moge, one w ogole nie sa do siebie podobne, ani fizycznie ani mentalnie, rozumiem, ze czlowiek sie zmienia...
mogli zrobic caly sezon z mlodymi aktorkami, a w 2 wziac te starsze, poza tym miedzy tymi aktorkami jest 10 lat roznicy, to naprawde nie jest wiele i takie zamianki sa dla mnie niezrozumiale i burza mi percepcje tego serialu
#houseofthedragon #got
  • 12
@kfiatek_na_parapecie: potwierdzam, za daleko polecieli z podmianą.
O ile Alicent jakoś mi pasuje tak transformacja Rhaenyry jest wręcz odpychająca - chyba, że komuś zależało, na tym żeby pokazać jak ją życie zniszczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze już o Księciu Daemonie nie wspomnę - jego brat zszedł na dziady a ten wciąż niczym Krzysztof Ibisz opiera się starości.
Ale jak by na to nie patrzeć serialowy konkurent
Ale jak by na to nie patrzeć serialowy konkurent pod postacią Pierścionków jest znacznie bardziej rozczarowujący, można by rzec, że jest sto lat za Velaryonami ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Dwudziestydrugi: wczoraj z nudow zobaczylem sobie pare odcinkow z 3 sezonu GOT, house of the dragon nie umywa sie do tego co tam sie dzialo, dla mnie najwieksza sila hotd jest to, ze za konkurenta ma niepelnosprawne