Wpis z mikrobloga

@Happy_Aye: Chłopie jest poczatek października a ty mnie oznaczasz xD Poczekaj 8 miesiecy, do 38 kolejki i wtedy ocenimy. Barista juz pokazał, że jest mistrzem w marnotrawieniu przewagi. Tak samo jak w tamtym sezonie to kwestia jednej, dwóch kontuzji kluczowych graczy i Arsenal zesra się na zielono bo nie potrafił zastąpić oddanych graczy. Jest też taka opcja, że nikt jakims cudem nie zostanie kontuzjowany, Live z MU będą kopać sie po
Arsenal jakos skonczy sezon na 4 miejscu, zreszta wydali na transfery najwiecej w całej Anglii w ciągu ostatnich kilku lat wiec juz by chyba wypadało dostać te „kupione” top4


@Muszelka1999: zalatuje trochę manipulacją bo Arsenal nie wydał najwięcej tylko miał 2. w lidze net spend co absolutnie nie jest ze sobą równoznaczne. Zresztą kanonierzy to świetny przykład do zobrazowania tej zależności, wydatki nie był największe w lidze ale przychody z transferów
@jasak00: prawda boli ( ͡° ͜ʖ ͡°) tez byłam taka naiwna po finale LM i wielkiej przebudowie a każdy kolejny sezon był taki sam jak ten. Tak jak juz pisałam, kwestia czasu, kontuzji, przeciążenia zawodników i wracamy na stare śmieci, a w zimowym/letnim okienku jeszcze sie Okaże ze jakiś kluczowy zawodnik jak Saka odejdzie do City bo to ostatni dzwonek zeby na nim zarobic xD. Młodzi kibice
@Muszelka1999 z tymi młodymi kibicami to masz pecha bo ja pamiętam jak jeszcze Arsenal grał bez Henry'ego. I oczywiście możesz mieć rację że w połowie sezonu będzie zadyszka i po staraniach, ale takiego połączenia i takiej więzi z tym klubem nie miałem od bodajże 2007 roku. Arteta jest młody i ma jeszcze czas ale naprawił to co się zepsuło za wengera (a za emeryego nawet nie istniało)
@BrettyGood:

coś w tym jest, jak dotąd wszystkie jego wpisy czy to o transferach czy ogolnie o decyzjach wokół klubu to była krytyka, a że teraz trzeba by było już być totalnym malkontentem, żeby narzekać więc cisza

dlaczego ostatnio naczelny Arteta-outowiec @Pustulka tak cicho siedzi?


Pomyliłeś mnie chyba z użytkownikiem Muszelka1989 wyżej. Poza tym nie wiem czy zauważyliście, ale od ponad miesiąca nie udzielam się na Wykopie w ogóle, a nie
@Muszelka1999: Grasz w fifę i pytasz na wykopie czy możesz odsprzedać własność od pracodawcy nie informując go o tym xD To mi wystarczyło. To tzw. połączenie młodzieńczej finezji z fantazją. Zazdroszczę, bo niestety już stary jestem - pamiętam jak Bergkamp przychodził do AFC ;)
@yegor-yan: haha czyli osoby 30+ nie mogą grać w fife? Sprzedaż własności pracodawcy? Skoro nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to sam jestes jakims denciakiem. Typowy kibicowski klaun Arsenalu. Klub mem to i memowi kibice co wala konia po 10 kolejkach xD