Wpis z mikrobloga

@MxS89: Czy on serio mowi ze konsola Steam Deck jest droga? xDDDDDDD
Warto zwrocic uwage na kilka czynnikow czemu moim zdaniem ta konsola na rynku jest tania.
1. Cena konsoli: Jesli spojrzymy sobie na cene samej konsoli, mamy do dyspozycji trzy wersje, rozniace sie pamiecia i typem ekranu. Srednia wersja za 2400zl w zupelnosci wystarcza, karte SD zawsze mozna dokupic. Nintendo Switch V2 mozna kupic za 1300zl, a OLED 1800zl. Fakt,
Czy on serio mowi ze konsola Steam Deck jest droga? xDDDDDDD


@eskejper: człowiek, który daje opinie nie ma pojęcia o czym pisze. Może w porównaniu z zabawkowym Switchem wychodzi drożej, ale np: peceta do grania za taką cenę się nie da złożyć wcale, a tu jest i to w rewolucyjnym, przenośnym formacie.

Dla przykładu taki PC o możliwościach Decka za 2 tysiące:
https://www.purepc.pl/jaki-komputer-do-gier-kupic-polecane-zestawy-komputerowe-na-pazdziernik-2022-gotowe-konfiguracje-w-roznych-cenach?page=0,2
A gdzie obudowa, monitor, myszka. Nie mówiąc o
@MxS89 standardowo risercz po #!$%@? i pieprzenie glupot o utracie gwarancji po wymianie dysku i o tym że gry na karcie SD ładują się strasznie długo w porównaniu do ssd

Jak mnie ten gość trigeruje. To taki komputerowy Janusz który na wszystkim się zna i nie ma świadomości o swojej głupocie


@Antoni_Kosiba: #!$%@? czyli nie tylko ja tak myślę uff. Zawsze jak to pisałem tutaj to zlatywali się jego fanatycy i
@MxS89: jezu jaki to jest debil
Kupiłem ostatnio karte sd 1TB (klasy A1) za 600pln i #!$%@?, że gry na nim ładują się wolnoxD

No jak ma #!$%@?ą karte sd to może i tak ale ja bez problemu używam na swojej Windowsa i dziś pykałem w MFS bez ścinek i długiego loadingu.

Co za dziad z typaxD