Wpis z mikrobloga

@MxS89: słychać ze sprzęt nie dla niego i patrzy na to od d--y strony. Nie rozumie, że jest różnica między graniem przykutym do PCta a handheldem. W filmie pojawiło się też parę przekłamań.
  • Odpowiedz
@MxS89 standardowo risercz po chuju i pieprzenie glupot o utracie gwarancji po wymianie dysku i o tym że gry na karcie SD ładują się strasznie długo w porównaniu do ssd
Jak mnie ten gość trigeruje. To taki komputerowy Janusz który na wszystkim się zna i nie ma świadomości o swojej głupocie
  • Odpowiedz
@Antoni_Kosiba: Jak włożył jakąś przestarzała kartę sd z lat 90-tych to i taki czas ma. Ja ku[piłem co prawda mniejszą, bo 128 ale jakoś nie odczułem znaczącej różnicy w czasie ładowania czy instalacji. Jedynie przy przenoszeniu danych widać wolniejsze transfery ale nie jest to jakoś super wolno.
  • Odpowiedz
Dobra kończę to oglądać bo mi się nuż w kieszeni otwiera.

"gry z FSR wyglądają w miarę, ale nie tak dobrze jak gry na switchu" i teraz zapytacie, o co chodzi w tym zdaniu? No ja też nie wiem. Dodam tylko, że to zdanie pada przy testowaniu FSR na God of War 2018 (°°
  • Odpowiedz
@MxS89: Czy on serio mowi ze konsola Steam Deck jest droga? xDDDDDDD
Warto zwrocic uwage na kilka czynnikow czemu moim zdaniem ta konsola na rynku jest tania.
1. Cena konsoli: Jesli spojrzymy sobie na cene samej konsoli, mamy do dyspozycji trzy wersje, rozniace sie pamiecia i typem ekranu. Srednia wersja za 2400zl w zupelnosci wystarcza, karte SD zawsze mozna dokupic. Nintendo Switch V2 mozna kupic za 1300zl, a OLED 1800zl.
  • Odpowiedz
Czy on serio mowi ze konsola Steam Deck jest droga? xDDDDDDD


@eskejper: człowiek, który daje opinie nie ma pojęcia o czym pisze. Może w porównaniu z zabawkowym Switchem wychodzi drożej, ale np: peceta do grania za taką cenę się nie da złożyć wcale, a tu jest i to w rewolucyjnym, przenośnym formacie.

Dla przykładu taki PC o możliwościach Decka za 2
  • Odpowiedz
@MxS89 standardowo risercz po chuju i pieprzenie glupot o utracie gwarancji po wymianie dysku i o tym że gry na karcie SD ładują się strasznie długo w porównaniu do ssd

Jak mnie ten gość trigeruje. To taki komputerowy Janusz który na wszystkim się zna i nie ma świadomości o swojej głupocie


@Antoni_Kosiba: K---a czyli nie tylko ja tak myślę uff. Zawsze jak to pisałem tutaj to zlatywali się jego
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ja go w miare lubię, ale zgadzam się 100% - to samo czesto przekręca daty premiery gier, albo fabułę knoci, albo że coś mu się w grze nie podoba ale w sumie to nie próbował grać tak jak się powinno itd
  • Odpowiedz
@MxS89: jezu jaki to jest debil
Kupiłem ostatnio karte sd 1TB (klasy A1) za 600pln i p------i, że gry na nim ładują się wolnoxD

No jak ma c-----ą karte sd to może i tak ale ja bez problemu używam na swojej Windowsa i dziś pykałem w MFS bez ścinek i długiego loadingu.

Co za dziad z typaxD
  • Odpowiedz