Wpis z mikrobloga

Miraski, planuję zakup kolejnego pachnidła na kolejny miesiąc. Jak zwykle opcje są trzy, więc mam nadzieję, że i tym razem pomożecie mi w wyborze :)
Krótko opisując, w planach jest Eros EDT, którego ceny chyba popieprzyło do reszty, JPG Le Beau, który to już prześladuje mnie od dawna (cudowny zapach!), oraz trzech tańszych zawodników, których już wymieniam:
Al Rehab Choco Musk
Jenny Glow Myrrh & Bean
Rue Broca Larvotto.

Mój budżet to 230 zł, więc biorę po 500 złotych od każdej drużyny i słucham Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie proszę o inne polecajki. Miejcie proszę obecną porę roku :)

#perfumy

Co kupić?

  • Versace Eros EDT 30.4% (14)
  • JPG Le Beau 39.1% (18)
  • Trzy tańsze 23.9% (11)
  • Coś innego (proszę dać znać w komentarzach) 6.5% (3)

Oddanych głosów: 46

  • 24
@Pablo_Pablito_Santo_Subito jak eros na zimę to parfum. Słodszy, gładszy, z lepszymi parametrami. Za 250 tester latał. Le beau zajebisty jest, parametry takie se ale zapach super, zgadzam się. Pewnie znasz ale napiszę swoje wybory na jesień zimę w tym budżecie: Ck shock - korzenny wisniowy tytoń - w cenie 100 zł za 200 ml zajebisty, reyane tradition Insurection ii wild - dopadłem z ubytkiem za 150 zł bo już po 120 nie
  • 0
@prodigium: niestety nie trafiłem na okazję 250 za Erosa Parfum.
Shocka posiadam, jest świetny, Wild też mnie kusi, ale cena też oszalała, Rochas odpada, bo róża mnie ostatnio mocno odpycha, do Mercedesa jest podobna Zara Rich Warm Addictive, którą mam i jestem z niej mocno zadowolony, od Paco to sobie zażyczyłem na święta Ultrared, a o Guessie już kiedyś pisaliśmy, jak nie dorwę Erosa do urodzin w dobrej cenie, to kupię