Wpis z mikrobloga

Miraski, planuję zakup kolejnego pachnidła na kolejny miesiąc. Jak zwykle opcje są trzy, więc mam nadzieję, że i tym razem pomożecie mi w wyborze :)
Krótko opisując, w planach jest Eros EDT, którego ceny chyba popieprzyło do reszty, JPG Le Beau, który to już prześladuje mnie od dawna (cudowny zapach!), oraz trzech tańszych zawodników, których już wymieniam:
Al Rehab Choco Musk
Jenny Glow Myrrh & Bean
Rue Broca Larvotto.

Mój budżet to 230 zł, więc biorę po 500 złotych od każdej drużyny i słucham Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie proszę o inne polecajki. Miejcie proszę obecną porę roku :)

#perfumy

Co kupić?

  • Versace Eros EDT 30.4% (14)
  • JPG Le Beau 39.1% (18)
  • Trzy tańsze 23.9% (11)
  • Coś innego (proszę dać znać w komentarzach) 6.5% (3)

Oddanych głosów: 46

  • 24
@Pablo_Pablito_Santo_Subito: mirmeczku Le Beau jest świetny i to byłby dobry strzał, którego nie będziesz żałować. Ale zwróć może jeszcze uwagę na Joopa Homo ale w wersji EDP. Dla mnie to piękna nowoczesno-zimowa reinterpretacja oryginału i meeeeega mi się podoba. Sam dorwałem swój flakon 125 ml za 100 zł na notino. W mojej opinii bardzo dobry jest też Asad od Lattafy, na którego jest hajp, ale takie 130 zł to max cena
  • 1
@Uliss33z: Joop wlatuje w listopadzie albo grudniu, także luzik ( ͡ ͜ʖ ͡)
Asad mnie specjalnie nie kręci, bo i elixir mnie nie powala. Jest git, ale nie mój klimat. Oud for Glory mam już od roku prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A cena Ultrareda to już zmartwienie mojej narzeczonej, to od niej go chcę na święta dostać ( ͡°(
@Pablo_Pablito_Santo_Subito: Ah właśnie sobie przypomniałem - zatem definitywnie popatrz na Ameer Al Oudh Intense Oud od Lattafy. Co to jest za zapach, to głowa mała. Porównywałem bezpośrednio z By the Fireplace, mega zbliżony zapach w drydown. Ośmielę się nawet powiedzieć, że kopia mi się bardziej podoba i jest trwalsza, ot ta podbudowa agarowa dodaje mu głębi. Jeśli jeszcze tego nie masz, musisz koniecznie zapolować na niego :D