Wpis z mikrobloga

jak dajecie rade z taka iloscia siedznia w pracy/po pracy? ile bym krzesel nie sprawdzil to #!$%@? mnie kazde, testowalem i jakies ergohumany za 2+k i inne wymysly, nie wiem #!$%@? jak mozna tyle siedziec i czuc sie spoko. silka od x lat itp itd ale to jest kropla w oceanie przy takiej ilosci siedzenia wszedzie + jeszcze samochod np
#programowanie #programista15k
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hekktik: to chociaż do domu kup, wierz mi warto, podobne cierpienia przechodziłem az kupiłem elektryczne biurko. Tylko trzeba jeszcze z tego korzystac. A jeśli firma ci nie chce kupic, to albo tam nie chodź i pracuj z domu, albo rob sobie przerwy, połaź troche to tu to tam, zagraj sobie w jakieś darty czy co tam u was jest w biurze.
@Bleck:

idź do jakiegoś specjalisty od postawy itp. bo to najwidoczniej coś z twoim siedzeniem jest nie tak a nie z krzesłami


akurat krzeslo tez moze byc #!$%@?, patrz taki ergohuman - nie da rady z niego korzystac bo siedzisko wbija sie w uda i nie dasz rady poprawic pozycji zeby nie bolalo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hekktik: ja co chwila zmieniam pozycję, np siedzę normalnie tylko w różne powalone sposoby, nogi na biurku, po turecku, na nodze, noga na szafke, kolano pod brodę. Tylko nie nie za długo w jednej pozycji
@hekktik: Kupiłem sobie podnoszone biurko bo też mnie to #!$%@? i teraz jest zajebiscie. Po sesji przy kompie 14h czułem się po prostu dobrze. To było niesamowite ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo wcześniej po 6/7h było już naprawdę źle
@hekktik: ale serio, spróbuj inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam teraz Accis Pro 151SFL i nic mnie już nie boli.
Zauważyłem też że mają te fotele w wielu miejscach gdzie ludzie pracują na siedząco jak np PKO BP, x-kom, enelmed więc coś w nich musi być.