Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Przysiągnąłem sobie kiedyś że nie będę kupował winyli jak leci z racji miejsca no ale tu nie mogłem sobie odmówić na carboocie xD Ponad 200 albo i więcej płyt za 10 funtów to tylko głupi by nie wziął. I co najlepsze same lata 70, 80 - znalazłem kilka perełek typu Yesterday Beatelsów, trochę Boney M, synthpopu czy Abby. Przejrzę i zobaczymy co tam ciekawego. Zważywszy że płaciłem po 5-6 funtów za jakiś singiel z italo disco to tak tutaj zrobiłem deal życia póki co :)

Najpierw wybrałem sobie 15 bo każda po 50p, to utargowałem że za 5 funtów. A potem gościu mi mówi że za kolejną 5 mogę sobie wziąć resztę bo mu się tego nie chce przywozić do domu znowu xD

#muzyka #winyle #zakupy
Pobierz MarianoaItaliano - Przysiągnąłem sobie kiedyś że nie będę kupował winyli jak leci z r...
źródło: comment_1665249077CMLeRudWkWsTvG5QgUY3rd.jpg
  • 9
@phsbdg: Fakt, picture sleevy to rzadkośc - plus jest taki że single są w zasadzie dość niedrogie ogólnie czy to na discogsie, czy na carboocie ze względu na powszechność - tego było wydawane multum w UK. Problem mam z europejską muzyką, praktycznie nieznaną w UK. Z takiego Modern Talking ciężko coś dostać poza Brother Louie który był chyba jedynym sukcesem na tutejszym rynku podczas gdy cała Europa wręcz szalała na ich