Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? to mówienie o prowokowaniu putina.
Zachód od początku jego kadencji go nie prowokował i odpowiadał jak gówno czy to przy gruzji, aneksji krymu czy przy zestrzeleniu samolotu mh17

Co nam to dało? Dzięki nieprowokowaniu udało się uniknąć konfliktu i Karzeł jedynie zaczął #!$%@?ą pelnoskalowa wojnę w Europie xD
Wiadomo że nikt nie chce wojny atomowej ale to nie tak że odpuszczenie rosji okazało się wcześniej skuteczne.
#ukraina
  • 13
@Zielony_Ogr: zgadza się. Ja mam wręcz wrażenie że jakby zachód okazał słabość a równocześnie front na Ukrainie utknął to byłaby większa szansa na to że jebnie ta atomówka.

A teraz siedzi i on i ekipa boja się że w razie czego zachód naprawdę wiedzie i rozwali im wojska przez co spadną ze stołka i ich zabija. Druga opcja eskalacji nuklearnej też kończy się ich śmiercią.
@mativ: Mieli na to swoje plany atakując od strony Zagłębia Ruhry, a nawet ruszyli z ofensywą na początku września i zajeli 20 albo 30 Niemieckich miejscowości, tylko niestety po wkroczeniu kacapów się wycofali i do utworzenia dwóch frontów nie doszło, a szkoda bo Niemcy już zaczęli ściągać posiłki z naszego frontu.

To ściąganie posiłków i ponoć zła pogoda która ograniczała lotnictwo zahamowało ofensywę. Francuzi chcieli zobaczyć gdzie Niemcy te nowe dywizje