Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

dzisiaj orasz się sam


@Krejziismylife: XD, lubię to jak wykopki są pewni siebie przed komputerkiem.
Tak, ja się sam oram XD Ten rynsztokowy język, który używam celowo wybrałem, bo wiem jaki kiedyś używałeś sam. Ale może zmiękła Ci rurka, bo kilka banów miałeś już.
  • Odpowiedz
dziwne, na wykopie pisali, że z takim charakterem nie ma szans na dziewczynę xD


@LajfIsBjutiful: Przecież na wykopie wszystkie przegrywy piszą, że nie mają szans na dziewczynę ze względu na swój wygląd, a nie charakter XD Poza tym oboje z filmiku są siebie warci, sama mówi że typowi od dwóch lat tak #!$%@?, a idiotka nadal z nim jest XD
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: XD, dobrze, że mam ważniejsze sprawy na głowie, niż pamiętanie Twoich komentarzy, ale nie odbiegałeś poziomem od moich powyższych.

Dobre, typowi zmiękła fajka, bo dostał kilka banów i teraz będzie mi prawił morały XDDD
  • Odpowiedz
To Ty jesteś z tych, którzy w szkole na biologii śmieli się najgłośniej kiedy nauczycielka otworzyła podręcznik na układzie rozrodczym?
  • Odpowiedz
XD, dobrze, że mam ważniejsze sprawy na głowie, niż pamiętanie Twoich komentarzy, ale nie odbiegałeś poziomem od moich powyższych.


@stray_dog: i dlatego je pamiętasz? Oh. Brzmi legitnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nonszalancki: nie mnie to oceniac kto jest #!$%@? bo widzimy tylko urywek z życia tej pary wiec to moze byc wierzcholek góry lodowej, ale co jest pewne ze ten związek nie wyjdzie, widac ewidentnie ze im nie odpowiada, ona sie #!$%@? ma go juz dosc od jakiegos czasu a on tez ma dosc bo przechodzi do trybu olewania wiec mu nie zalezy wiecej, pytanie tylko czemu ta laska dalej tkwi w
  • Odpowiedz